Čokoládové dárky od Lechocolat.cz

Sleva Vyprší N/A
Dárek, kterému vévodí kvalitní čokoláda, si každý rozbalí rád. Muž...Více

Dárek, kterému vévodí kvalitní čokoláda, si každý rozbalí rád. Muž nebo žena, dárek pro blízkého nebo poděkování v práci. Naše čokolády v běžných obchodech nenajdete. Prvotřídní kakao, malosériová výroba a poctivá řemeslná práce zkušených čokolatiérů od nás i ze světa. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

LeChocolat.cz – slevový kód -20%

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupon do eshopu LeChocolat, který vám zlevní zlevněné zboží...Více

Slevový kupon do eshopu LeChocolat, který vám zlevní zlevněné zboží o dalších 20%. Méně

NASECOKO Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Lechocolat.cz – slevový kód -100 Kč při nákupu nad 590 Kč

Kupón Vyprší N/A
Čokolády a bobóny z prvotřídních surovin. Le Chocolat vyrábí ručně...Více

Čokolády a bobóny z prvotřídních surovin. Le Chocolat vyrábí ručně prvotřídní čokolády v čokoládové manufaktuře. Při nákupu těchto prestižních čokolád použijte slevový kupón a ušetřete 100 Kč. Sleva lze uplatnit při nákupu nad 590 Kč. Méně

LASKA Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Lechocolat sleva: Pralinky Již Od 16,7 Kč Na Lechocolat.cz

Sleva Vyprší N/A
Lechocolat sleva: Pralinky Již Od 16,7 Kč Na Lechocolat.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

50% sleva na lískooříškové bonbóny z Lechocolat.cz

Sleva Vyprší N/A
Lískooříškové bonbóny se slevou 50%! Obchod Lechocolat.cz vyprodává bonbóny s...Více

Lískooříškové bonbóny se slevou 50%! Obchod Lechocolat.cz vyprodává bonbóny s o něco kratší trvanlivostí (01/20), ale stále v prima kondici. Neváhejte, jejich zásoby se rychle tenčí. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O obchodu LeChocolat.cz

LeChocolat.cz je prodejce luxusní čokolády pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny, výročí, svátky nebo Vánoce. Tato luxusní čokoláda jistě inspiruje vaše obchodní partnery nebo zaměstnance. Získejte tento originální a zvláště chutný dárek.

Máte rádi čokoládu? Na LeChocolat.cz máte naprostou pravdu! Čokoláda je radost a není důvod si ji užívat. Na LeChocolat.cz si vyberete čokolády vyrobené z prvotřídních surovin z České republiky i z celého světa. A co na trhu nenajdete, uděláte to sami. Nenechte si ujít žádné čokolády, čokoládové nebo čajové stoly!

Na LeChocolat.cz si můžete vybrat ze stovek čokoládových stolů. Vždy existuje nejméně dvacet druhů čokolády, ze kterých můžete připravovat balíčky. K dispozici je také dárkové balení plné čokolády. Ručně vyráběné čokolády LeChocolat se vyrábějí ve výrobním centru v centru Prahy.

Je dobré jíst 30 g čokolády každý den, samozřejmě v nejvyšší kvalitě. Tohoto cíle je potěšením dosáhnout díky nákupům na LeChocolat.cz. Každý měsíc soutěží o sladký poukaz v hodnotě tisíců korun. Při nákupu nad 1 200 Kč je k dispozici doprava zdarma. LeChocolat.cz žije čokoládu již více než deset let.

Jak ušetřit na Le Chocolat 2020

V Le Chocolat si koupíte prémiovou čokoládu pro mimořádné životní události. Výrobky Le Chocolat nepocházejí pouze z čokoládových závodů nadšených malých výrobců, ale také z jejich vlastní továrny. V obchodě si můžete vybrat mezi stovkami čokoládových stolů, dárkových krabiček nebo čokolády.

Můžete si koupit čokolády od Le Chocolat jak na webových stránkách obchodu, tak v obchodech. Le Chocolat má obchody v nákupních centrech Quadrio a Letňany v Praze.

Slevy v Le Chocolat – výprodej, černý pátek…

Aktuální čas od času najdete aktuální slevy od Le Chocolat na webových stránkách příslušného obchodu s produkty. Jedná se o dočasné slevy. Doporučujeme proto pravidelně navštěvovat web.

Slavná listopadová akce Černý pátek Le Chocolat není v tomto e-shopu pořádána.

Le Chocolat poštovné zdarma a náklady na dopravu

Můžete si vybrat mezi Českou poštou a DPD. Česká pošta nabízí poštovní balíček za 89 Kč. Doprava domů DPD stojí 109 Kč. Zboží můžete také vyzvednout osobně v depu za 59 Kč.

Pokud přijíždíte z Prahy, doporučujeme osobní vyzvednutí v kamenných obchodech, které jsou zdarma v Le Chocolat. Jakmile je zboží pro vás připravené, e-shop vás bude kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Když nakupujete v Le Chocolat, dostanete také dopravu zdarma u nákupů nad vámi preferovanou cenu. Pokud si zakoupíte více než 690 Kč, budete mít na své paměťové kartě zdarma osobní sbírku. Le Chocolat doprava zdarma u objednávek nad 1000 Kč.

Le Chocolat není zapojen v den dopravy zdarma.

Platba v LeChocolat.cz

E-shop přijímá platby následujícím způsobem:

předem kreditní kartou,
předem na bankovní účet,
Předem prostřednictvím Google Pay
Hotovost nebo kreditní karta v obchodě,
Na dobírku za poplatek 25 Kč.

V nabídce Lechocolat.cz si můžete vybrat ze stovek čokoládových stolů. Zboží je baleno v dárkovém balení plném radosti nebo čokolády dle vašich přání. Vždy existuje nejméně 20 různých typů těchto sladkostí.

Co kupující na světě nenajdou, dělají sami v LeChocolatu. Dávají přednost ručně vyráběným čokoládám, které se nalévají v továrně v centru Prahy.

Historie čokolády LeChocolat

Téměř každý má dnes čokoládu. Jejich příběh je však dlouhý a divoký. První zmínka pochází ze 17. století. První byly vyrobeny pro členy francouzského královského dvora, kteří si užívali všech luxusních a neobvyklých věcí. Ale nemusíte být králem, abyste si užili čokoládu. Každý si může vybrat, jaký typ bonbónu uspokojí jejich chuťové pohárky. A pokud si nemůžete vymyslet mysl, můžete míchat čokolády a bonbóny podle vlastního uvážení. Můžete si vybrat z alespoň 30 druhů, počínaje 1 kusem. Vybrané sladkosti jsou baleny zdarma v sáčku nebo dárkové krabičce, takže váš dárek je vždy dokonalý.

Můžete si také vybrat mezi různými čokolády. K dispozici jsou čokoládové tyčinky, čokoládové mandle, čokoládové krémy, horká čokoláda a vařená čokoláda.

Kvalita vždy na prvním místě v obchodě Lechocolat.cz. Čokolády vyrábějí výrobci, kteří vždy vyrábějí čokoládu z fazolí na stůl z fazolí nejvyšší kvality. Vybírají se malé a střední rodinné továrny na čokoládu.

Hledáte LeChocolat.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší LeChocolat.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá LeChocolat.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.