Akce 1+1 zdarma

Sleva Vyprší N/A
Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané...Více

Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané produkty a je časově omezená. Více informací o slevě najdete přímo v eshopu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma

Sleva Vyprší N/A
S touto slevou můžete využít dopravu zdarma na vaši objednávku.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

10% sleva

Kupón Vyprší N/A
10% sleva
BRTYJYTj Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Poštovné zdarma

Sleva Vyprší N/A
V eshopu Grilykrby.cz je doprava zdarma již při nákupu nad...Více

V eshopu Grilykrby.cz je doprava zdarma již při nákupu nad 1 000 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva -20%

Sleva Vyprší N/A
Akční ceny grilů a příslušenství na grilykrby.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Další GrilyKrby.cz slevové kupony

Sleva 200 Kč

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro...Více

Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění tohoto slevového kodu je 2500 Kč. Neplatí pro již zlevněné zboží. Tento slevovy kód platí pouze pro prvních 200 uživatelů. Méně

10% sleva slevový kód

Kupón Vyprší N/A
Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na...Více

Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na všechny produkty v eshopu. Slevový kód není podmíněn minimální hodnotou nákupu. Omezená platnost slevy. Méně

O značce GrilyKrby.cz

Grilykrby.cz se specializuje na online prodej grilů, krbů a vybavení. Grilování je jednou z nejpopulárnějších společenských akcí v České republice. Zde najdete všechny produkty na jednom místě.

Orientace na grilykrby.cz je velmi snadná a intuitivní. Na domovské stránce najdete v levém sloupci přehledně uspořádané kategorie pro snazší prohlížení nabídky. Můžete si vybrat z sekcí, jako jsou akční grily Weber, uhlí na uhlí, plynové grily, elektrické grily, litinové nádobí a mřížky.

V další části najdete produkty pro vypalování a vytápění. Níže jsou uvedeny produkty pro čištění a údržbu grilu. Najdete zde také sekci s vybavením pro Weberovy grily. Weber je jedním z předních světových výrobců grilů a jejich sortiment je opravdu široký. Přijďte se přesvědčit na grilykrby.cz.

Na webu najdete také velké množství receptů na grilování a přehled často kladených otázek, kde najdete i rady ohledně údržby grilu. Máte možnost se přihlásit na Weber Grilling Academy, kde vás profesionálové naučí, jak správně grilovat.

K platbě za zboží můžete použít například online kreditní kartu, platbu bankovním převodem nebo můžete nechat zboží poslat domů a platit pouze při přijetí, tzv. Dobírkou. Grilykrby.cz vám zboží zašle prostřednictvím smluvního přepravce Toptrans, nebo můžete využít osobní sběr v jednom ze dvou kamenných obchodů. Více informací o obchodech, dopravě a platbách najdete na grilykrby.cz.

Hledáte GrilyKrby.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší GrilyKrby.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá GrilyKrby.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.