Až 7% sleva za Like FB stránky 69shop.cz

Sleva Vyprší N/A
Stačí když na FB stránce dáte like a potom při...Více

Stačí když na FB stránce dáte like a potom při Vaší objednávce v e-shopu uvedete do poznámky: sleva za like + vaše facebook jméno. Po kontrole Vám dodatečně k objednávce uplatní slevu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva až -30% na erotické pomůcky na 69shop.cz

Sleva Vyprší N/A
V eshopu 69shop.cz nájdete slevy až do - 30% na...Více

V eshopu 69shop.cz nájdete slevy až do – 30% na vybrané erotické pomůcky v akci. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O obchodě 69shop.cz

Internetový obchod 69shop.cz je místem, které svou nabídkou jistě zaujme. Můžete si vybrat erotické nástroje, jako je BDSM, pouta, biče, různé erotické sady a mnoho dalšího. Pokud chcete ušetřit, nezapomeňte zapomenout na skvělý slevový poukaz 69shop a uvidíte, že vám peněženka děkuje. Můžete také použít slevový kód nebo jiné slevy, které obchod nabízí.

E-Shop 69shop je obchod pro osoby starší 18 let. Zde najdete erotické pomůcky a další. Obchod je ověřen společností Heureka. Všechny zásilky jsou dodávány diskrétně. Existuje několik způsobů, jak získat slevy a kupóny přímo na webu. Můžete se přihlásit k odběru novinek a stát se fanouškem na Facebooku. 69shop také nabízí slevy pro stálé zákazníky.

69shop.cz Slevy se pohybují mezi 5 a 9%.

69shop slevy najdete v oblasti speciálního zboží a slevy, kde ušetříte až 50%. Můžete se přihlásit k odběru novinek v pravém dolním rohu webu. Stačí zadat svou e-mailovou adresu a obchod vám bude pravidelně zasílat slevové kódy na nákup zboží. Uložíte také na akci 69shop Černý pátek.

Jak získat slevový poukaz 69shop

69shop slevový kupón občas najdete přímo na webových stránkách obchodu. Můžete také získat 69 kódů slev v obchodě, když se přihlásíte k odběru novinek v pravé dolní části webu. Zadáte svou e-mailovou adresu a obchod vám pravidelně zasílá slevové kódy na nákup zboží.

Můžete také navštívit portál Skrblík, kde jsou aktuální slevy dostupné ve stovkách obchodů.

Jak použít slevový kód 69shop

69 slev, prodej, černý pátek …

69shop slevy najdete v oblasti speciálního zboží a slevy, kde ušetříte až 50%. Nejnovější erotické položky můžete najít také na stránce obchodu. Pokud se přihlásíte k odběru novinek v pravé dolní části webu, obdržíte 69 nákupních slev na nákup zboží. Jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu a obchod vám tyto kódy slev pravidelně zasílá.

Pokud máte rádi nebo sdílíte stránku 69shop Facebook nebo se stanete pravidelným zákazníkem, získáte další slevy. Slevy se pohybují od 5 do 9% a najdete podmínky v kategorii Chci slevu.

Ušetřete také na pravidelné 69shop černé páteční akci. Obchod se v současné době neúčastní nákupů Marianne Days nebo OnaDnes.

69shop doprava zdarma a poštovné

Doprava zdarma od 69shop se vztahuje na nákupy nad 1 299 Kč u dopravní služby Česká pošta a Zásilkovna. K doručení objednaného zboží můžete použít následující způsoby přepravy:

Česká pošta – doručení na adresu za 99 Kč
Kurýr DPD / UPS – pro nákupy do 1 299 Kč za 99 Kč, přes 1 299 Kč za 39 Kč
Pošta – dodací místa za 99 Kč
69shop vrácení zboží
Vrácení zboží 69shop možné do 7 dnů po obdržení. Podmínkou je viditelné nepoškozené zboží v nepoškozeném originálním balení, které obsahuje pokyny, záruční list a kompletní příslušenství. Z hygienických důvodů nelze vrátit zboží, jako jsou nafukovací panny, vibrátory, umělá vagína, spodní prádlo a další.

69shop kontakt – email, telefon, informační linka

Informační linka pro zákazníky 69shop je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 15:30 hodin na telefonním čísle 915 130 618. Můžete také použít e-mail 69shop info@69shop.cz. Odpovědi na nejčastěji kladené otázky naleznete v části Často kladené otázky.

Proč nakupovat v internetovém obchodě 69shop.cz? Podnik má tradici více než 12 let. Nabízí 14denní záruku vrácení peněz a 100% diskrétnost při poskytování erotických pomůcek. Dodávají se do 24 hodin nebo do 2 až 5 pracovních dnů. Doprava zdarma při nákupu nad 39 EUR. Obchod přijímá objednávky prostřednictvím e-shopu, e-mailu, telefonu a dokonce i SMS.

Můžete si vybrat z následujících kategorií produktů: afrodiziakum, speciály a slevy, anální pomůcky, BDSM, fetiš, pouta, biče, dilda, kolika, erotická kosmetika a hygiena, erotické předehry a stimulace, erotické prádlo, erotické soupravy a soupravy, feromony a parfémy, kondomy a kondomy, penisové prsteny a rukávy, lubrikační gely a oleje, masážní hlavy pro klitoris, masážní oleje a svíčky, nafukovací panny a muže, padesát odstínů šedé nebo padesát odstínů šedé, pumpy pro klitoris, vagínu a prsa, soupravy pro prodlužování penisu, postroje na penis, postroje na šukání, Postele a polštáře, umělá vagína a masturbátory, vakuové pumpy pro penis, Venušiny koule, vibrační vejce, vibrátory, vtipy a erotické hry.

Dodání provádí Česká pošta 1. třídy. Můžete si také vybrat expedici s kurýrem.

Hledáte 69shop.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší 69shop.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá 69shop.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.