Oxalis: doprava zdarma na Váš nákup

Sleva Vyprší N/A
Vyberte si v e-shopu z široké nabídky kvalitních čajů, kávy,...Více

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky kvalitních čajů, kávy, pochutin a dalšího zboží za příznivé ceny a ještě ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 2 000 Kč, získáte od Oxalis dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Oxalis, náklady za dopravu za Vás e-shop převezme automaticky. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva -20%

Sleva Vyprší N/A
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O značce Oxalis

Na počátku příběhu společnosti OXALIS byla naše vášeň pro kvalitní sypaný čaj. Ta v létě 1993 stála za vznikem malé rodinné firmy, která za více než čtvrtstoletí vyrostla v renomovaného dovozce, zpracovatele a distributora sypaných čajů a nyní i výběrové kávy.

Vybudovali jsme si pevné kontakty v pěstitelských zemích, odkud své produkty dovážíme napřímo (direct trade). Neustále také vyhledáváme nové atraktivní čajové zahrady a kávové plantáže, abychom do vašich šálků přinesli to nejzajímavější z celého světa.

Čisté čaje i kávy pečlivě vybíráme z nejpovedenějších lotů, za kvalitou svých produktů si pevně stojíme. Důsledně kontrolujeme obsah pesticidů, těžkých kovů a mikrobiologii tak, aby čaje a kávy splňovaly pravidla Evropské unie.

Kávu pražíme na moderní, ekologické pražičce Loring Smart. Disponujeme vlastní vývojovou laboratoří, ve které náš degustační tým vytváří originální čajové i kávové směsi. Na čaj i kávu aplikujeme různé druhy aroma (u čajů navíc i ingredience) a vytváříme tak jedinečné kreace.

Firemní portfolio

Vznik společnosti: 29. července 1993
Sortiment: sypaný čaj, výběrová káva, čajové a kávové příslušenství, produkty na čajové a kávové bázi
Počet zaměstnanců: 130
Záruka kvality: ČSN EN ISO 9001:2016, HACCP, BIO potravina, pravidelná atestace sortimentu, IFS Food verze 6 pro výrobu kávy, KLASA

Hledáte Oxalis slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší Oxalis slevový kupón! Pokud vás zajímá Oxalis sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.