Doprava zdarma na Mojemana.cz

Sleva Vyprší N/A
Neradi platí za dopravu? V internetovém obchodě Mojemana.cz nemusíte! Stačí...Více

Neradi platí za dopravu? V internetovém obchodě Mojemana.cz nemusíte! Stačí nakoupit nad 1 000 Kč a dopravu máte zdarma. Bližší informace o cenách pod 1 000 Kč naleznete na Mojemana.cz. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 100 Kč

Sleva Vyprší N/A
Množstevní sleva při nákupu 2 ks, při koupi dalších kusů...Více

Množstevní sleva při nákupu 2 ks, při koupi dalších kusů až 100 Kč sleva navíc Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Jak získám další slevový kód Mana ve výši 100 Kč?

Pokud jste již objednali Manu a jste spokojeni, obdržíte e-mailem žádost o kontrolu. Pokud jej napíšete, obdržíte okamžitě slevový kód MANA ve výši 100 Kč 🙂

MANA – potravinová bomba

Ušetříte čas, peníze, úsilí a současně doplníte potřebné živiny. Po celý den bez námahy máte jídlo za méně než 200 Kč. Jedna porce stojí 40 Kč za všechny aktuální nutriční potřeby. A MANA je šetrná k veganům, bez GMO a dalších zbytečných látek, které ovlivňují náš imunitní systém. Společnost MANA se také snaží jít dále a být ve výrobě co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Jak mohu kontaktovat MANA?

Potřebujete radu nebo nárok? Neváhejte a kontaktujte společnost. Existuje několik způsobů, jak můžete kontaktovat MANA.

Zákaznický servis: +420 228 883 296
E-mail: podpora@mojemana.cz
Fakturační údaje společnosti jsou:

Nebeské laboratoře s.r.o.
Přátelství 172/42, Uhříněves,
104 00 Praha 10,

IR: 03257398

O MANA

My Mana je český startup, který díky úspěchu crowdfundingu dokáže vytvořit výživně kompletní jídlo ve formě prášku, který vydrží jakékoli klasické jídlo dne. Mana má lidem usnadnit jíst vysoce kvalitní jídlo, aniž by je museli připravovat. Připravte si manu za minutu, stačí nalít prášek do vody, třepat 30 sekund a je hotovo. Mana není jen rychlé občerstvení plné živin, vitamínů, minerálů, nízkého glykemického indexu a 161 prokázaných zdravotních výhod, ale také nízká uhlíková stopa. Proto je šetrný k životnímu prostředí.

Moje mana nabízí několik způsobů, jak ušetřit při nákupu. Ušetříte v e-shopu se slevovými kódy, cashback nebo klasickými slevami.

Zjistěte podrobně, jak ušetřit v Moje Mana a koupit za nejnižší cenu.

Jak získat slevový poukaz My Mana

Moje kódy slev Mana jsou skvělý způsob, jak ušetřit.

Pokud si přejete dostávat slevové poukázky My Mana, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje, ve kterém pravidelně připravujeme slevy, slevové kódy a speciální nabídky z mnoha e-shopů. Moje Mana nabízí slevové poukázky na různé akce.

Slevy na Mana – výprodej, černý pátek…

Při nákupu My Mana získáte slevy na různé akce, které My Mana pořádá po celý rok. Například u příležitosti My Mana Black Friday nebo jako letní prodej My Mana a dalších.

Moje mana nabízí slevu, a to jak formou slevového kupónu, tak klasickým způsobem. Moje mana také nabízí mnoho slev mimo běžné slevy. Najdete je snadno a jasně na našem portálu.

Množstevní sleva Moje mana se automaticky započítává do nákupu několika Mnoho balíčků.

Moje mana zdarma poštovné a poštovné

Moje doprava bez many se vztahuje na všechny objednávky nad 50 $. Moje mana automaticky obdrží zásilku zdarma, když do této částky přidáte položky.

Pokud zásilku nedostanete, poštovné vás bude stát od 69 Kč.

Mana zdarma

Ve větších městech můžete občas mít na některých marketingových akcích bezplatnou manu. I když tato možnost není vždy k dispozici pro manu, můžete získat manu zdarma po celý den, pokud jste na správném místě ve správný čas.

Co Mojemana.cz nabízí

Na Mojemana.cz si můžete zakoupit zlevněný Mana Liquid Drink, verzi s dehydratovaným práškem, která se snadněji připravuje kdekoli díky jeho praktičtější velikosti nebo omezenému vydání Mana.

Stojí za to zakoupit větší balíčky a získat dopravu zdarma, k dispozici od 1 000 Kč.

Použití nápojů / potravin

Výrobce uvádí, že manu lze do určité míry použít jako zdravé jídlo, protože mana obsahuje vše, co je pro vaše tělo nezbytné. Praktická aplikace je však spíše náhradou rychlého jídla, pokud nemáte moc času a potřebujete si pospíšit.

Přesto, mít pár balíčků Mnoho doma může být dobrý nápad, pouze pro akutní případy, kdy nemůžete držet krok s vaší normální stravou a potřebujete, aby vaše tělo chodilo. To vše může být výhodnější se slevovým poukazem na Mojemana.cz

Hledáte Mojemana.cz MANA slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší Mojemana.cz MANA slevový kupón! Pokud vás zajímá Mojemana.cz MANA sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.