Sleva – 100 Kč na první online nákup na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
Zaregistrujte se na odběr newslettra v eshope inSPORTline.cz a získate...Více

Zaregistrujte se na odběr newslettra v eshope inSPORTline.cz a získate od nich 100 Kč slevu na první online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám inSPORTline pošle slevový kód na první online nákup. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva za věrnost až -10% na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
Sleva za věrnost až 10% na inSPORTline.cz - věrní zákaznící...Více

Sleva za věrnost až 10% na inSPORTline.cz – věrní zákaznící získavají! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Velký výprodej až -62% na sportovní oblečení a potřeby na inSPORTline.cz

Sleva Vyprší N/A
V eshopu inSPORTline probíha Velký výprodej a najdete zde slevy...Více

V eshopu inSPORTline probíha Velký výprodej a najdete zde slevy až do -62% na vybrané sportovní oblečení a potřeby v akci Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Slevy až -48% na fitness potřeby

Sleva Vyprší N/A
V eshopu inSPORTline najdete slevy až do - 48% na...Více

V eshopu inSPORTline najdete slevy až do – 48% na vybrané fitness potřeby. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Veslovací trenažéry se slevou až 35 %

Sleva Vyprší N/A
Pokud hledáte učinný fitness stroj na posílení horní i dolní...Více

Pokud hledáte učinný fitness stroj na posílení horní i dolní poloviny těla, veslovací trenažér je to pravé pro Vás. Prohlédněte si nabídku veslovacích trenažérů od profesionálů z inSPORTline, kde nyní najdete trenažéry se slevou až 35 % s cenami již od 2 061 Kč. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Koloběžka Yedoo Ox New 12 na Insportline

Sleva Vyprší N/A
V eshopu Insportline jsme našli koloběžku Yedoo Ox New 12...Více

V eshopu Insportline jsme našli koloběžku Yedoo Ox New 12 za 2690 korun. Její běžná cena je 3800 a vy tak ušetříte 1100 korun Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O obchodu Insportline

Insportline.cz se specializuje na výrobu a prodej sportovních a fitness produktů. Součástí nabídky je také venkovní vybavení a zboží pro motoristické sporty. Všechny produkty na insportline.cz jsou vyráběny samotnou společností tak, aby byly okamžitě k dispozici.

Orientace na webu je velmi jednoduchá. Na domovské stránce vyberte kategorii, která vás zajímá. Můžete si vybrat z oblastí fitness, sport, oblečení, outdoor, moto a prodej. Po kliknutí uvidíte nabídku pomocí a můžete filtrovat produkty podle značky, ceny nebo barvy.

Proč nakupovat na Insportline.cz?

A proč nakupovat na insportline.cz? Insportline.cz vám poskytuje pětiletou záruku na vybrané produkty. Nabízí také zákaznický servis. Jediné, co musíte udělat, je zvednout telefon a domluvit si servisní schůzku přímo u vás doma. Pro stálé zákazníky jsou k dispozici velké slevy. A za nákupy nad 100 $ získáte dopravu zdarma. Na webu najdete také prodejní oblast, kde můžete nakupovat produkty s až 60% slevou.

Zboží nabízené na Insportline

Internetový obchod Insportline cz nabízí kvalitní profesionální fitness vybavení pro fitness centra i běžné nástroje a pomůcky pro domácí trénink a cvičení. Za slevový poukaz Insportline nebo jiné nejlepší slevy můžete také zakoupit sportovní oblečení a vybavení pro různé outdoorové aktivity. Rozsah v e-shopu je strukturován podle specifikace produktu takto:

 • Fitness
  Venku
  Moto
  Sport
  Oblečení
  Prodej

V oblasti fitness nabízí e-shop běžecké trenažéry, běžecké trenažéry, steppery, veslařské stroje, činky, kotouče, posilovací lavice, vodorovné tyče, cvičební míče, vyrovnávací rohože a pomůcky, posilovací rohože, obvazy, rovnátka, sportovní výživa a mnoho dalších fitness produktů. Je pro vás důležitá sleva? Vyberte si z fitness produktů pro správu fitness center nebo jen pro domácí použití.

Dodání zboží z Insportline.cz

V případě platby v hotovosti je možné zboží vyzvednout v PPL Sprint, České poště nebo v dodacích místech PPL Parcelshop. Přepravní náklady začínají na 73 Kč a na dobírku 30 EUR. Dodací lhůta je obvykle pět dní od odeslání.

Při nákupu v e-shopu v hodnotě přes 2 000 Kč převezme InSPORTline náklady na dopravu a zaručuje, že zboží bude odesláno 24 hodin po objednávce, a to díky vlastnímu skladu. Zařízení nad 29900 Kč jsou také instalována a upravována zdarma. Pokud zboží neodpovídá velikosti (přilba, brusle atd.), Nahradí InSPORTline nepoškozené, nepoužité a zabalené zboží vhodnějšími rozměry do 30 dnů.

Zákazníci se zbožím nad 8990 Kč mohou využít jeden z 36 servisních bodů, který umožňuje servis přímo u zákazníka bez nutnosti zasílání zboží do společnosti. Nakonec lze použít různé cenné dárkové poukázky InSPORTline (v ceně 500 – 10000/20 – 400 EUR), které obsahují slevové poukázky InSPORTline, slevové kódy InSPORTline nebo slevové poukázky InSPORTline, z nichž některé jsou k dispozici také na této stránce.

Kupón Insportline slevový kód

Můžete ušetřit peníze pomocí slevového poukazu na Insportline.cz a dalších slev. Použití slevových poukázek je velmi jednoduché.

 • Vyberte kód slevy, který chcete použít
  Zobrazit a zkopírovat kód kupónu
  Vložte kód na určené místo na Insportline.cz

Ve sportovním areálu si můžete vybrat z pomůcek pro zimní a letní sporty, jako jsou kolečkové brusle, koloběžky, reflektory, míčové sporty, zimní brusle, lyžařské a snowboardové vybavení a různé typy kol, jako jsou horská kola, freestyle, ulice, město. Příslušenství pro děti a samozřejmě kola.

Pamatujte, že v této sekci můžete také použít Insportline slevy, slevové poukázky nebo kódy slev. Pro každý sport, který to vyžaduje, nabízí e-shop také ochranné a lékařské vybavení – přilby, ochranné brýle, chrániče, pasové pásy, chrániče páteře a mnoho dalšího. Určitě budete spokojeni s prodejem oděvů a obuvi či jinými mega slevami na oděvy, díky kterým dostanete také korunu.

Hledáte inSPORTline slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší inSPORTline slevový kupón! Pokud vás zajímá inSPORTline sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.