Průměrná úspora 94 815 Kč na HypoGo.cz

Sleva Vyprší N/A
Průměrně ušetříme každému klientovi 94 815 Kč na HypoGo.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Srovnávání nabídek všech hypotečních bank v ČR

Sleva Vyprší N/A
Srovnáváme pro Vás nabídky všech hypotečních bank v ČR...Více

Srovnáváme pro Vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Individuální podmínky a exkluzivní úrokové sazby hypoték!

Sleva Vyprší N/A
Individuální podmínky a exkluzivní úrokové sazby hypoték!...Více

Individuální podmínky exkluzivní úrokové sazby hypoték! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O HypoGO

Hypogo.cz vám pomůže najít vše, co potřebujete vědět o hypotečních úvěrech, amerických hypotékách a možnostech refinancování hypotéky. Pro lepší přehled o nabídkách bank na českém trhu je k dispozici bezplatná hypoteční kalkulačka, se kterou se můžete rozhodovat. Vždy budete na obrázku. HypoGo vám také přináší nejnovější zprávy z finančního sektoru.

Hypoteční úvěr je nejčastější formou půjčky na nákup, výstavbu nebo přestavbu nebo dokončení nemovitosti. Refinancování hypotéky znamená splácení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem, který obecně nabízí lepší podmínky. Americká hypotéka znamená, že úvěrový produkt je poskytován bez dokladu o účelu. Díky tomu si můžete koupit byt nebo dům, provést rekonstrukci, ale také koupit nové auto.

Před kontaktováním instituce to platí také pro výpočty na hypogo.cz. Musíte vědět, kolik si chcete půjčit a prokázat svůj příjem. Existuje více možností a jednotlivé trasy jsou ovlivněny příslušnou situací. To lze dokumentovat z bankovního účtu, od zaměstnavatele nebo z daňového přiznání k podnikání. V žádosti jsou zahrnuty i další příjmy.

Hypoteční úvěr nebo hypotéka je nejčastější formou půjčky k financování nákupu, výstavby nebo rekonstrukce nemovitosti a je vázána na zástavní právo k nemovitosti. Přijatá půjčka je splacena v pravidelných splátkách v souladu s dohodnutým splátkovým kalendářem.

Kolik stojí služba HypoGO?

Služba HypoGo je zcela zdarma a zdarma.

Proč používat HypoGO?

Díky HypoGO ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili hledáním bankovních nabídek. Obdržíte také nejlepší cenu za vás av neposlední řadě vás náš specialista kdykoli podpoří.

HypoGO kalkulačka

Na úvodní stránce hpogo.cz najdete 3 kalkulačky. Jeden pro klasické hypoteční úvěry, jeden pro refinancování a jeden pro americké hypotéky. Upozorňujeme, že americké hypotéky bývají dražší než běžné hypotéky na nemovitosti. Můžete si také zvolit dobu fixace a dobu splácení hypotéky.

Hypogo.cz není poskytovatelem hypotéky, ale komparátorem. Porovná ceny hypotečních bank v České republice: Hypoteční banka, Moneta, Oberbank, Česká Spořitelna. Stavební spořitelna, MBank, UniCredit Bank a Komerční banka.

HypoGO.cz – získejte nejlepší hypoteční úvěr na trhu díky hypoteční kalkulačce! Porovná pro vás nabídky všech hypotečních bank a doporučí nejlepší nabídky.

Hledáte HypoGO.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší HypoGO.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá HypoGO.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.