DX.com – promo kód -3% na objednávky nad $30

Kupón Vyprší N/A
Objednávky v hodnotě nad $30 v e-shopu DealExtreme si s...Více

Objednávky v hodnotě nad $30 v e-shopu DealExtreme si s tímto kuponem zlevníte o 3%. Méně

VIP3OFF Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Slevový kód – sleva 4 % na vše

Kupón Vyprší N/A
Při nákupu na DX (DealExtreme) ušetříte 4%. Pro využití slevy...Více

Při nákupu na DX (DealExtreme) ušetříte 4%. Pro využití slevy použijte tento slevový kód, který nelze využít na kategorii mobilních telefonů a počítače. Méně

MAR4OFF Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Sleva $1 při nákupu nad $25 na DX.com

Kupón Vyprší N/A
Sleva $1 při nákupu nad $25. Nakupte zboží v hodnotě...Více

Sleva $1 při nákupu nad $25. Nakupte zboží v hodnotě $25 a získáte slevu v hodnotě $1. Stačí vložit slevový kód do nákupního košíku a sleva je vaše. Méně

2020DX1 Zobrazit kupón
100% úspěšnost

Sleva 3 % při nákupu nad $30

Kupón Vyprší N/A
Sleva 3 % při nákupu nad $30
VIP3OFF Zobrazit kupón
100% úspěšnost

O obchodu DealExtreme

Slevový portál dealextreme.com je jedním z největších na světě. Je kompletně lokalizován v češtině a nabízí velké množství produktů za neuvěřitelně nízké ceny. Nabídka je opravdu rozsáhlá, takže si každý může vybrat

Orientace na dealextreme.com je velmi snadná. V levém horním rohu vyberte český jazyk a stránky se zobrazí ve vašem mateřském jazyce. Stačí také vybrat požadovanou kategorii.

Zboží na DX.com

Můžete si například vybrat z kategorií spotřební elektroniky, tabletů, PC, mobilních telefonů a příslušenství, autodoplňků, hraček pro děti, domácích produktů, kanceláří, oděvů, doplňků a zdraví. Můžete například filtrovat položky podle popularity produktů nebo podle nejprodávanějších produktů v této kategorii.

Pokud nevíte, co dělat, můžete kontaktovat online podporu přímo prostřednictvím chatu. Služba je však v současné době k dispozici pouze v angličtině.

Doprava DealExtreme

Doprava přes Českou republiku je zcela zdarma. U objednávek nad 15 $ obdržíte také číslo zásilky, abyste mohli snadno zjistit, kde je vaše zásilka z domova. Pokud platíte méně než 15 $, nebudete mít sledovací číslo, ale můžete si ho koupit za malý poplatek.

DealExtreme je jeden z osvědčených čínských e-shopů, který nabízí širokou škálu různého zboží. Ať už mobilní telefony nebo notebooky, doplňky pro muže nebo ženy, potřeby pro domácí zvířata nebo zařízení pro dům a zahradu – DealExtreme má vše.

Ne všechny e-shopy však byly prokázány. Dejte si pozor na podvodné e-shopy. Můžete nalákat peníze od zákazníků a nikdy neposílat zboží.

DX.com existuje od roku 2005 a je jedním z solidních čínských e-shopů. Jeho lákadlem jsou nejen levné ceny, ale také mnoho slev, které lze uplatnit. K dispozici je také možnost nastavení webu v češtině, což je určitě výhoda při nákupu.

Jak se mohu zaregistrovat do DealExtreme?

Před zahájením nákupu je nutné se zaregistrovat. Registrace na DX.com je velmi intuitivní a snadný proces. Stačí kliknout na ikonu „Přihlásit se“ v horní části stránky vedle vyhledávacího pole. Zde se můžete zdarma zaregistrovat nebo si vytvořit účet.

Registrace na DX.com je velmi snadná.
Po registraci se do schránky odešle registrační e-mail. Pak nic nebrání nákupu.

Nabídka zboží a jak je najít

DealExtreme nabízí širokou škálu zboží – ale nejvíce se zajímají o elektroniku a příslušenství. Ale to není vše, co DX.com nabízí. Najdete zde také kosmetické výrobky, módní doplňky nebo nábytek. Podobný sortiment najdete v méně známém e-shopu Tmart.

Všechny dostupné kategorie jsou přehledně uspořádány na levé straně. Poté můžete umístit kurzor myši nad kategorii a zobrazit všechny podkategorie produktů. Pro rychlejší a přesnější vyhledávání můžete použít vyhledávací pole v horní části stránky.

Změnit měnu v DealExtreme – CZK nebo USD?

Další výhodou e-shopu DealExtreme je možnost změnit měnu, ve které se zboží zobrazuje. Jak to udělat, je velmi jednoduché. Kromě nabídky jazyka v pravém horním rohu stránky je třeba kliknout na další nabídku. Zde můžete vybrat zemi, do které má být zboží odesláno, a požadovanou měnu. Když zavřete nabídku hlasu, objeví se tlačítko „Uložit“, na které musíte kliknout a měna položky se změní.

To vám umožní změnit měnu na koruny, eura, libry nebo australské nebo kanadské dolary.

Hledáte DealeXtreme slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší DealeXtreme slevový kupón! Pokud vás zajímá DealeXtreme sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.