Sleva až 30% na Pokémon karty – Veselý Drak.cz

Sleva Vyprší N/A
Sleva až 30% na Pokémon karty a předměty. V eshopu...Více

Sleva až 30% na Pokémon karty a předměty. V eshopu Veselý drak najdete vše pro všechny fanoušky Pokémonu. Objednejte si oblečení, hračky, obaly, speciální sety, PCD, doplňkové balíčky a karty ke hře Pokémon. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma pro nákup nad 2000 Kč na Vesely-drak.cz

Sleva Vyprší N/A
V eshopu Vesely-drak.cz získate při nákupu nad 2000 Kč dopravu...Více

V eshopu Vesely-drak.cz získate při nákupu nad 2000 Kč dopravu zdarma. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

5% sleva dky vrnostnmu programu Vesely-Drak.cz

Sleva Vyprší N/A
Za kad nkup bude na v et pidno tolik vrnostnch...Více

Za kad nkup bude na v et pidno tolik vrnostnch bod (pokud jste registrovanm zkaznkem), co odpovd 5% hodnoty vaeho nkupu (po zaplacen nkupu a odesln objednvky). U dal objednvky bude konen cena snena na zklad aktulnho potu vrnostnch bod. Kad objednvka je levnj o 5% z ceny pedchozho nkupu. Minimln hodnota nkupu vrnostnch bod je stanovena na 100 vrnostnch bod. Produkty, kter jsou v popisu produktu napsny a na kter se nevztahuje vrnostn systm, jsou z vrnostnho programu vyloueny. Jedn se pouze o podadn jednotky produkt. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O obchodu Vesely-drak.cz

Aktivita byla zahjena v roce 1999 webovou strnkou, kter slouila nkolika obchodnkm, kte trvili voln as prac na jejich projektu. K dnenmu dni tento portl navtvilo vce ne 1 500 ten kad den. Zatkem roku 2009 byly vytvoeny portly Pokermon-guru.cz a Magic-guru.cz, ve kterch vyuili mnohalet zkuenosti a poskytli svm vrnm fanoukm informace o svch oblbench hrch. To ve vedlo k vytvoen internetovho obchodu vesely-drak.cz v roce 2009, zamenho na souasn tene, aby si mohli koupit sv oblben hry za nejlep cenu. Projekt se vak rozrostl co do rozsahu a dnes si tak mete koupit deskov hry, knihy, hraky a dal. S tm souvis tak zlepen slueb, jako jsou vt monosti pro druhy dopravy nebo vrnostn systm.Ve v e-shopu je skladem, vbr je irok, dodn je rychl. Objednvky nad 2 000 K jsou dodvny zdarma a vrnostn program zajiuje, e se opakovan nkupy vyplat. Obchod tak zsobuje Slovensko. V rmci vrnostnho programu nabz e-shop 5% z hodnoty objednvky zpt ve form vrnostnch bod. Pot je mete pout pi dalm nkupu a uetit penze. Sta provst jednoduchou registraci.

Sortiment zbo v obchod Vesel Drak

V kategorich obchod mete vybrat Magic The Gathering, Pokmon Cards, Poker Assortment, Board and Table Games, Hern psluenstv a dal. Deskov hry zahrnuj strategick hry, fantazie, hry, rodinn hry, karetn hry, dtsk hry, spoleensk hry, vzdlvac hry, hern knihy, pouzdra na karty nebo 3D hdanky.Pro pepravu mete vyut potu, kurrn slubu PPL nebo eskou potu prostednictvm runho a potovnho balku. Mete vyzvednout osobn v Hodonn. Drkov poukazy jsou zaslny pouze elektronicky. Pot mete platit na dobrku, kreditn kartou pedem, bankovnm pevodem nebo prostednictvm preferovan sluby PayPal.

Jak mohu pout slevov kd na Vesely-Drak.cz?

1) Vyberte slevov kupn na naem portlu a kliknte na nj. Pokud poukaz obsahuje kd, je automaticky zkoprovn do schrnky.2) Vyberte zbo a vlote jej do nkupnho koku (ujistte se, e spluje podmnky uveden v poukazu).3) Zobrazit nkupn kok. Na prvn strnce pod seznamem zbo uvidte pole pro zadn kdu drkov poukaz / kd slevovho poukazu. Sem zadejte kd a potvrte tlatkem Dal. Pokud je kd platn, bude sleva odetena z celkov ceny objednvky.

Hledáte Vesely-drak.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší Vesely-drak.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá Vesely-drak.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.