Boxspring postele se slevou až 40%

Sleva Vyprší N/A
Boxspring postele se slevou až 40% na Nabytek-helcel.cz. Objednejte si...Více

Boxspring postele se slevou až 40% na Nabytek-helcel.cz. Objednejte si jednu z postelí typu Boxspring, která vám zaručí kvalitní spánek. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Slevy až – 45% sleva na kuchyně na Nabytek-helcel.cz

Sleva Vyprší N/A
V eshopu Nabytek-helcel.cz nyní nájdete slevy až do - 45%...Více

V eshopu Nabytek-helcel.cz nyní nájdete slevy až do – 45% na vybrané kuchyně v akci. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Poštovné zdarma nad 20 000 Kč

Sleva Vyprší N/A
Při objednávce nad 20 000Kč vč. DPH v eshopu Nabytek-Helcel.cz...Více

Při objednávce nad 20 000Kč vč. DPH v eshopu Nabytek-Helcel.cz Vám zboží přivezou zdarma až před Váš dům. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

28% sleva na sedací soupravu Aneta z Nabytek-Helcel.cz

Sleva Vyprší N/A
28% sleva na sedací soupravu Aneta z Nabytek-Helcel.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 44% na nábytek do jídelny

Sleva Vyprší N/A
Slevy na vše do jídelny - stoly, židle, sety...
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Sleva 39% na dětský nábytek

Sleva Vyprší N/A
Slevy na nábytek pro dětský pokoj - 39%.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Akce 1+1 zdarma

Sleva Vyprší N/A
Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané...Více

Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané produkty a je časově omezená. Více informací o slevě najdete přímo v eshopu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma

Sleva Vyprší N/A
S touto slevou můžete využít dopravu zdarma na vaši objednávku.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Další Nabytek-helcel.cz slevové kupony

Sleva 200 Kč

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro...Více

Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění tohoto slevového kodu je 2500 Kč. Neplatí pro již zlevněné zboží. Tento slevovy kód platí pouze pro prvních 200 uživatelů. Méně

10% sleva slevový kód

Kupón Vyprší N/A
Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na...Více

Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na všechny produkty v eshopu. Slevový kód není podmíněn minimální hodnotou nákupu. Omezená platnost slevy. Méně

O Nábytek Helcel

Chcete koupit nábytek od tradiční české firmy, která je nejen moderní, ale také levná? Pak navštivte obchod Nabytek-helcel.cz. Nejenže jsou přijímána opatření pro jednotlivé typy nabídek, které trvají celý měsíc, ale nabízí se také blog s radou ohledně výběru nábytku. Nabytek-helcel.cz je členem APEK. K dispozici je také 5 kamenných obchodů.

Nabytek-helcel.cz nabízí nábytek do kuchyně, ložnice, dětského pokoje, kanceláře, obývacího pokoje, předsíně, předsíně, jednoduše všude, kde můžete myslet a kde prostě potřebujete nábytek.

K dispozici je také velký výběr bytových doplňků, jako jsou koupelnové a toaletní potřeby, osobní doplňky, venkovní doplňky, doplňky do obývacího pokoje, kuchyně, kde najdete také mnoho domácích potřeb, chodby nebo kancelářské doplňky.

Pokud potřebujete radu, můžete v pracovní dny dokonce pracovat až 22 hodin. Na Nabytek-helcel.cz vědí, že mnoho lidí má čas na výběr nábytku a doplňků, pouze pokud splní své povinnosti, jako je péče o děti. V blogu najdete také mnoho tipů, které se zaměřují na vybavení vašeho obývacího pokoje, školky nebo ložnice.

Zákazníkům je k dispozici kamenná prodejna. Zde si můžete vyzkoušet nábytek. K dispozici jsou také vzorky veškerého dostupného čalounění a dřeva. Zaměstnanci poboček jsou profesionální a nabízejí každému zákazníkovi individuální přístup. Informace o místě, otevírací době a nabídce jednotlivých obchodů najdete na nabytek-helcel.cz.

Helcel Nábytek slevový kupon

Protože často potřebujeme nábytek, než na něj budeme mít peníze, Nabytek-helcel.cz nabízí také možnost pronájmu. Platby za toto podnikání poskytuje ověřený věřitel, Homecredit, v několika variantách, ze kterých si můžete vybrat.

Samozřejmě můžete vrátit zboží zakoupené v obchodě přes internet do 14 dnů, jak jste zvyklí při nakupování online. K dispozici je také doprava zdarma. U objednávek nad 20 000 Kč je doprava zdarma před vaším domem. U objednávek s nižší hodnotou je odeslání založeno na množství objednávky. Termín dodání je vždy uveden telefonicky. Po předchozí domluvě mohou být do apartmánu přivezeni 2 lidé za poplatek.

Obchod pro vás pravidelně vytváří speciální nabídky a zahrnuje nové produkty v sortimentu. Pokud chcete být neustále informováni o všem na nabytek-helcel.cz, přihlaste se k odběru internetového zpravodaje.

Přeprava probíhá samostatně. Můžete si ji vyzvednout ve skladu v Těrlicko. Je možné platit na dobírku, kreditní kartou u řidiče, bankovním převodem a ve splátkách u HOMECREDIT. Můžete také platit kreditní kartou online.

Hledáte Nabytek-helcel.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší Nabytek-helcel.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá Nabytek-helcel.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.