Bonus 500 Kč pro nové klienty

Sleva Vyprší N/A
1. Založte si mKonto 2. 5krát zaplaťte platební kartou 3  Odměna 500...Více

1. Založte si mKonto

2. 5krát zaplaťte platební kartou

Odměna 500 Kč je vaše

mKonto je bez poplatků

 • založení a vedení účtu zdarma
 • výběry ze všech bankomatů nad 1500 Kč v Česku i v zahraničí zdarma
 • veškeré příchozí a odchozí platby zdarma
 • trvalé příkazy, inkasa a SIPO zdarma

Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Nejlevnější úvěr na českém trhu u mBank.cz

Sleva Vyprší N/A
Nenechte se oholit drahou půjčkou! mPůjčka Plus - nejlevnější úvěr...Více

Nenechte se oholit drahou půjčkou!

mPůjčka Plus – nejlevnější úvěr na českém trhu podle serveru bankovnipoplatky.com, pořadatele ankety “Nejabsurdnější bankovní poplatek”.

Jen 10,4% RPSN (nejlepší na trhu) vs například 12,2% Komerční banka, 14,8% Equa Bank a Raiffeisenbank či dokonce 22,7% u České spořitelny! Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

O mBank

Osobní účet mKonto od mBank vám nabízí maximální pohodlí, které je skryto v uživatelské přívětivosti vašeho účtu bez zbytečných a skrytých nákladů!

Hledáte banku, která je tu opravdu pro vás? Nebude vás trápit svými odměnami, a pokud jí půjčíte své peníze, opravdu vám bude zaplaceno, nebo alespoň nebudete vypadat? mBank je takový. Ať už chcete účet, půjčku, hypotéku, kartu, spoření, pojištění nebo jiné služby, věříme, že budete s mBank.cz spokojeni.

S mKontem máte ZDARMA

 • založení a vedení účtu
 • výbery ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč (nebo odpovídající částku v cizí měně)
 • všechny příchozí a odchozí platby v ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb
 • příchozí i odchodzí SEPA platby v eurech
 • vklady v hotovosti na účet v síti vkladových bankomatů
 • možnost mít kontokorent k účtu s úvěrovým limitem až 300 000 Kč

Výhody účtu mKonto u mBank

 • Otevřete si účet online během několika minut nebo kurýrem zdarma
  Správa účtu zdarma
  Všechny příchozí a odchozí platby v rámci České republiky jsou zdarma
  Nastavení, inkaso, SIPO a trvalé příkazy zdarma
  Bezkontaktní platební karta Visa Classic zdarma
  Elektronické měsíční výpisy jsou zasílány na váš email zdarma
  Až 3 výběry měsíčně v kterémkoli bankomatu v České republice zdarma
  Okamžité provedení plateb mezi účty mBank

Historie mBank

mBank vstoupila na český trh jako průkopník samoobslužného internetového bankovnictví v roce 2007 a mohla svým zákazníkům bezplatně nabízet nejčastěji používané bankovní služby. Tento partnerský program se zaměřuje na pouliční produkt mKonto bez příplatku as kartou, která se vyplatí doma i na cestách.

Mbank byla první bankou, která svým zákazníkům nabídla samoobslužný model, ve kterém zákazník řídí své současné podnikání sám a nemusí chodit do pobočky.

Kamenné větve se používají hlavně jako poradenská centra nebo centra s možností zajištění hypotéky. Nejatraktivnějším osobním účtem pro mKonto jsou budoucí zákazníci banky. Tento účet má mnoho výhod.

Informace o mKontu od mBank

Správa účtu je zcela zdarma. Všechny příchozí a odchozí platby v rámci České republiky jsou zcela zdarma. Nabízejí tři bezplatné výběry z bankomatu měsíčně. Elektronické měsíční výpisy jsou zákazníkům zasílány zdarma e-mailem. Všechny platby mezi účty mBank jsou prováděny v reálném čase.

Kromě vašeho osobního mKontu obdržíte bezkontaktní platební kartu Visa Classic, pomocí které můžete bezpečně platit v obchodech i na internetu.

V roce 2015 měla Mbank v České republice více než půl milionu zákazníků. Podle bankovnipoplatky.com je průměrný měsíční poplatek za tuto společnost 182 Kč.

Hledáte mBank.cz (mKonto) slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší mBank.cz (mKonto) slevový kupón! Pokud vás zajímá mBank.cz (mKonto) sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.