Doprava zdarma na Komashop.cz

Sleva Vyprší N/A
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč na Komashop.cz
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Akce 1+1 zdarma

Sleva Vyprší N/A
Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané...Více

Speciální akce 1+1 zdarma. Tato sleva platí pouze na vybrané produkty a je časově omezená. Více informací o slevě najdete přímo v eshopu. Méně

Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Doprava zdarma

Sleva Vyprší N/A
S touto slevou můžete využít dopravu zdarma na vaši objednávku.
Zobrazit slevu
100% úspěšnost

Další Komashop.cz slevové kupony

Sleva 200 Kč

Kupón Vyprší N/A
Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro...Více

Slevový kupon na slevu 200 Kč. Minimální hodnota objednávky pro uplatnění tohoto slevového kodu je 2500 Kč. Neplatí pro již zlevněné zboží. Tento slevovy kód platí pouze pro prvních 200 uživatelů. Méně

10% sleva slevový kód

Kupón Vyprší N/A
Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na...Více

Sleva 10% na váš nákup. Tento slevový kód platí na všechny produkty v eshopu. Slevový kód není podmíněn minimální hodnotou nákupu. Omezená platnost slevy. Méně

O webu Komashop.cz

Komashop.cz je obchod přímo výrobcem textilních bytových doplňků. Zabývá se výrobou textilních doplňků jak do bytu, tak do domu či dokonce na zahradu. Můžete si koupit originální a poctivě vyrobené obaly, ubrusy, polštáře nebo dokonce zahradní sedačky. Vše je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a v designu, který dokonale oživí váš interiér i balkon nebo terasu.

Produkty na Komashop.cz

Výrobky Komashop.cz jsou vyráběny v malé šicí dílně na česko-slovenském pomezí, zejména v srdci Pováží. Můžete si koupit potahy na křesla, židle, dvojitá nebo dokonce trojitá křesla. Pro zahradní posezení určitě využijete polštáře, kterým samozřejmě nechybí šňůry, aby nebyly zachyceny větrem.

Obchod Komashop.cz nabízí také různé druhy ubrusů, které si můžete vybrat nejen podle ceny, ale také podle barvy, velikosti, tvaru nebo materiálu. Povlaky na polštáře jsou nabízeny za kompaktní ceny, takže si musíte vybrat jen podle barvy a materiálu. A jak můžete vidět ze zpětné vazby od zákazníků, nátěry jsou ideální pro všechno.

Hledáte Komashop.cz slevový kód? Náš web nabízí ten nejlepší Komashop.cz slevový kupón! Pokud vás zajímá Komashop.cz sleva, jste také na správném místě, denně pro vás aktualizujeme databázi slevových kódů, kupónů a těch nejzajímavějších slev z českého internetu.


Pomůžeme vám nakoupit levněji. Pomocí slevových kupónů, které zadáte v průběhu objednávky. Sleva se odečte z původní ceny a za svůj nákup tak zaplatíte méně. Všechny slevové kupóny u nás naleznete zcela zdarma.