CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
11.06.2005 | 15:49 | kategorie: Demoverze | Hannes | trvalý odkaz

Co týden dal...

Před několika hodinami jsem se po týdnu vrátil ze zmiňovaného sportovního kurzu, tak pomalu zjišťuji co se stalo nového. Jsem celkem dost unavený, ježdění na kole bylo dost náročné, přece jenom jižní Čechy jsou samý kopec a já nejsem zrovna nějaký pro biker. Kromě několika desítek osobních mailů na které bylo nutné odpovědět, několika stovek méně významných mailů a spamu už tady asi 3 hodiny pořád něco řeším. Čím dál tím víc se ukazuje, že bych na internetu musel být téměř pořád, abych všechno stíhal. Jednou za čas je ale potřeba trošku vysadit a odpočinout si...


 Mezi hlavní novinku, která se za mé nepřítomnosti přihodila můžeme asi považovat vydání Grand Theft Auto: San Andreas. Tisíce nedočkavých hráčů se po dlouhém čekání konečně dočkali, piráti téměř čtyř gigovým releasem Grand.Theft.Auto.San.Andreas-HOODLUM dost přetížili internet a celá herní komunita je z nové hry absolutně nadšená. Tahle hra vydrží opravdu dlouho, pořád máte co objevovat a co dělat. Já osobně jsem si na San Andreas vyhradil pondělní dopoledne, kdy bych mohl hře přijít alespoň trochu na kloub. Výhledově to ale vidím spíš na celé letní prázdniny.


Dneska jsem byl také přivítat jednoho kamaráda, který se vrátil po roce stráveném v Americe. Rok je přece jenom docela dlouhá doba a hlavně jemu to hodně pomůže, zlepšení angličtiny je naprosto parádní. Původně jsme pro něj chtěli jet na letiště s basou piv, protože v Americe se pivo moc nepije a když už, tak je to prý hrozný patok. Tak ho alespoň vezmeme dneska večer do nějaké hospůdky. 


Teď už vás ale nebudu zdržovat a napíšu také nějaké ty herní novinky... 


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker