CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
14.04.2005 | 16:26 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Nový software

Adobe Reader 7.0 pro Linux - nová verze monopolního programu pro čtení PDF souborů, poslední verze pro Linux vyšla v roce 2002, Adobe tak nyní dohání tento rest. Download.


The GIMP 2.2.6 - GIMP je známý freewarový grafický editor, v kterém se dá dělat opravdu slušné množství všemožných úprav. Ovládání je sice trošku divné, ale časem se to dá ovládnout. Více informací o nové verze naleznete na homepage.


Malicious Software Removal Tool 1.3 - jednoduchý prográmek na odstranění malware, virů a spyware přímo od Microsoftu. Download.


PeerGuardian 2 Beta 5 - zajímavý nástroj pro ochrání před připojováním anti-P2P organizací. Peer Guardian vás ochrání jak na webu tak v peer to peer programech, ovšem občas chrání až moc. Za vyzkoušení to ale určitě stojí.


Outpost Firewall PRO 2.6 (451/402) - nová verze slušného firewallu. Přidán byl hlavně nový plugin, který "za letu" ochrání váš prohlížeč před zobrazováním nebezpečných stránek. Download.


DC++ 0.674 - DC++ je klasika pro síť Direct Connect, včera vyšla nová verze tohto oficiálního klienta. Stahovat můžete z webu sourceforge.


PSPad 4.3.3 Beta Build 2065 - výborný textový editor PSPad od českých autorů používám osobně již několik let a mohu ho všem vřele doporučit.


ICQ 5 5.04 Build 2321 - další z nekonečné záplavy nových verzí ICQ. Miranda rulez !


CloneCD 5.2 Final - dnes již legendární prográmek pro tvorbu image souborů z CD disků, dokáže překonat nejrůznější ochrany.


AnyDVD 5.0 Final - malý a šikovný program, který vám dovolí přehrát DVD ze všech regionů na vašem počítači. Download + info.


Hyperion 4in1 drivers v4.56v - nová verze ovladačů Hyperion pro základní desky značky s chipsetem VIA. Tato verze hlavně aktualizuje podporu AGP. Download.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker