CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
24.01.2005 | 18:12 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Nový sofware

GAIM 1.1.2 - celkem kvalitní klient pro instant messaging podporující více sítí najednou (AIM, MSN, ICQ, Yahoo, IRC a další). Download.


FileZilla Server 0.9.4e - freewarový FTP server, s celkem přehledným nastavením a uživatelským rozhraním. Mezi nejvýznamější změny patří například vylepšené zorbazování informací o připojených a stahujících uživatelích, více na homepage.


DVD Region+CSS Free 5.65 - známý prográmek, který dovoluje přehrávát i disky DVD určené pro jiný region než ten, v kterém se zrovna nacházíte. Přidána byla podpora nových ochran od společností Settec a Sony. Homepage.


RightMark Memory Analyzer 3.46 - zajímavá utilitka analyzující vaší paměť RAM, navíc přidává detailní informace o procesoru a základní desce. Homepage.


CloneCD v5.1.0.0 - nová pětková verze populárního CloneCD, opravuje problémy s Clone Tray z minulé verze. Download.


Hmonitor 4.2.1.2 - známý informátor o většině hardwaru, který máte ve svém počítači. Obsahuje ještě více funkcí a informací než populární Motherboard Monitor, více info na homepage.


Driver Cleaner Professional Edition - tahle aplikace vám pomůže s důkladným odstraněním souborů, které v systému zůstaly po odinstalaci nějakých ovladačů. Aktuální verze popdporuje ovladače společností ATI, nVidia, Creative, Realtek, SIS, 3Dfx, a S3. Více informací najdete na homepage.


Forceware 71.21 Win2K/XP - upravené ovladače pro grafické karty nVidia, určené hlavně pro hráče počítačových her. Nová verze sice nemá WHQL certifikaci od Microsoftu, ale bez problému spolupracuje se všemi běžnými kartami. Více info + download zde.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker