CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 7
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
13.01.2005 | 17:16 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Nový software

CorelDRAW Graphics Suite 12 Update - opravný balíček pro dvanáctou verzi Corel Draw. Seznam změn, download.


Win32Whois 0.9.2 - poměrně zajímavý prográmek, který slouží jako WHOIS klient, můžete si tak přímo z počítače zjistit informace o jekékoliv doméně, včetně detailních reportů získaných přímo od národních správců domén. Web, download.


Microsoft Malicious Software Removal Tool - jednoúčelový nástroj na odebrání spyware, adware a dalších svinstev z vašeho operačního systému. Podporuje pouze novější OS a měl by vás ochránit i před nejrozšířenějšími červy typu Sasser, Blaster atd. Informace, download.


HyperSnap-DX 5.62.02 - nová verze výborného programu na snímání screenshotů z vašeho monitoru. Homepage, download.


XP-Antispy 3.93 - malinká utilitka která ve vašem počítači vypne nejrůznější autentifikační a identifikační nástroje, které odesílají informace o vás přímo Microsoftu, nebo například zajišťují stahování informací z Windows Update. Další informace, download.


DVD Region+CSS Free 5.62 - nová verze populární dekryptoru DVD regionů. Nová verze nyní podporuje i dekódování ochrany Sony ARccOS, která byla nalezena u filmu Resident Evil - Apocalypse a dalších. Více informací...


VirtualDub 1.6.3 - freeware prográmek který v lecčems předčí i své placené kolegy, jednička v úpravě videa. Ke stažení je několik verzí v závislosti na procesoru, všechno najdete na domovské stránce.


DNA-Force 1.0.7124 - modifikované ovladače pro grafické karty nVidia. Má to svoje výhody i nevýhody, doporučuji vyzkoušet. Homepage.


ATITool 0.0.23 - malý program pro přetaktování grafických karet od ATI. Funguje hlavně na principu upravení registrů. Více informací + download zde.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker