CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
09.11.2004 | 17:27 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Firefox 1.0 CZ

Dneska byla vypuštěna finální česká verze populárního internetového prohlížeče Mozilla Firefox. Většina z vás už asi slyšela o tomhle prohlížeči, není to zase až tak starý projekt a různé pre1.0 verze už vychazejí dost dlouho. Já už Firefox v anglické verzi používám spousta měsíců, a jsem s ním plně spokojen. Česká verze obsahuje i několik specialit, jako vyhledávání přes seznam.cz a centrum.cz vedle běžného Googlu. Mezi jednu z hlavních předností patří také účinné blokování popup oken nebo různého spywaru, prohlížení v panelech, slušné množství plug-inů, snadná možnost změny vzhledu a další. Pokud jste Firefox ještě nezkusili, můžete také snadno převést vaše nastavení a záložky z jiných browserů. Podrtženo a sečteno, za stažení a vyzkoušení nedáte vůbec nic a určitě budete příjemně překvapeni. Pokud stále váháte, navštivte oficiální český web a ten už vás určitě přesvědčí... Verzi pro Windows si můžete rovnou stáhnout (5MB, momentálně trošku přetížené FTP).


EDIT: vzhledem k tomu, že rychlost stahování instalačního souboru ze zmíněného FTP serveru je opravdu hodně bídná (pohybuje se v jednotkách kB), nahrál jsem Windows verzi Firefox 1.0 CZ i na svůj server, odkud by vám to mělo jet vaší plnou rychlostí... enjoy it!


Komentáře

Adam Hauner - email - 09.11.04 - 22:01
Jo, ono je to těžké, když se tisíce uživatelů najednou rozhodnout stáhnout nový prohlížeč či aktualizovat stávající. Díky za přízeň!

egroups - email - 10.11.04 - 08:59
Už jste viděli stránku Windows update v podání FireFox?MickeySoft se brání,jak se dá...:)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker