CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
27.10.2004 | 19:42 | kategorie: Demoverze | Hannes | trvalý odkaz

Need for Speed Underground 2 demo !!!

Tak a je to tady, téměř po roku čekání si konečně můžeme vyzkoušet druhý díl výborných Need for Speed Underground !!! Electronic Arts totiž dneska vydali hratelné demo Need for Speed Underground 2, které vám dovolí vyzkoušet si poslední počin studia Black Box. Demo obsahuje mody Free Roam (možnost volného pohybu po městě), Quick Race (normální závod) a Online (hraní přes internet), které můžete hrát na dvou mapách Downhill a Circuits. To všechno můžete vyzkoušet v jediném autě a to v Nissanu 350Z. Parádní demo o velikosti 362 MB si nemůžete nechat ujít ! Demo je k dispozici na stránkách FileFront, 3DGamers, WP, FileRush, FileShack, GameSpotDLX, nebo NFS Unlimited. Plná verze NFSU2 vyjde devátého listopadu ve verzích pro PC a všechny významné konzole.
Komentáře

magor - 27.10.04 - 20:46
to je poprask kolem náké hry s autama...
proč neudělaj tuningovou hru s PCčkama?
Need For MHz: Underground!!!
=)

magor - 28.10.04 - 12:00
need for speed...
to taky zní jako hra o shánění speedu... propagace drog...

Griingo - 09.11.04 - 23:54
Dobry tak si třeba polib... magore. Jestli se ti to nelíbý tak si to nepořizuj. Já myslím že hry tohodle ražení jsou zaplnění velké mezery ve hrách. Mě osobně se Undergroundy líbí i když uznávám že jedničky se po několikátém dohrání člověku okoukají a taky mě na nich štvalo že se tamnější tuning zabíval jen vnějšmi upravami a několika uprav motoru a víkonu vůbec. Já osobně mam hodně rád audio a doufam že v tom mě NfSU2 nesklame.

Griingo - 09.11.04 - 23:59
No a vůbec já sem hrál NfSU1 jen proto abych mohl tunit auta na nějakých závodech mi nezáleželo a docela mě párkrát rozlobilo že se musel hodinu jezdit závod se sedmi koly a vždy když sem jel sedmé kolo tak mě dostali a já skončil minimálně druhý což znamená jeď znovu a myslím že kdyby mě nedržela představa že až to dojedu tak dostanu třeba druhou řadu předních nárazníků nebo bočnic tak to zabalim a hraju něco jiného.

magor - 10.11.04 - 19:53
heeej, kliiid, já ty NFSU taky žeru, ale neberu to tak vážně..
chtěl sem říct, že to je sic dobrá hra, ale ne tak dobrá aby se kvůli tomu musel zbořit svět ne?

btw: to "=)" znamená abys to bral z humorem ne?

Magor 2 - 22.08.06 - 22:45
Já taky žeřu NFSU ale svět se musí zboři kvůli NFSU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muuffffe - 16.09.09 - 13:32
pecka video, ktore sa oplati vidiet:
http://www.youtube.com/watch?v=s8V8lFMQsZMPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker