CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
07.10.2004 | 17:41 | kategorie: Patche | Hannes | trvalý odkaz

Nové patche a downloady

UT2004 Dedicated Server 3323 - aktualizovaná verze softwaru pro provozování dedikovaného serveru pro Unreal Tournament 2004. Pro spuštění serveru ani nepotřebujete mít nainstalovanou plnou hru. Server obsahuje poslední verzi hry spolu s bonusovými mapami. Zajímavé je také to, že ho můžete nainstalovat jak na Windows tak na Linux nebo Mac. Pro spuštění oficiálního serveru budete potřebovat speciální cd key. Download (870 MB):  BeyondUnreal FileWorks, FilePlanet, BitTorrent, FileFront.


Conflict: Vietnam Patch v1.1 - Take2 dneska vydali první patch pro Conflict: Vietnam, který aktualizuje hru do verze 1.1. Stáhnout si ho můžete z 3DGamers, WP, Games-Fusion, a Worthplaying.


Battlefield Vietnam Linux server v1.2 - masivní (165 MB) patch pro linuxový server hry Battlefield Vietnam. Přidává 3 nové mapy a opravuje spousta drobných chyb. Stáhnout si ho můžete z 3DGamers, FileFront, nebo WP.


Project Freedom demo - nové hratelné demo hry  Project Freedom. Jedná se o vesmírný bojový simulátor z dílen studia CITY Interactive, dříve také známý jako Space Interceptor. Demo o velikosti 175 MB je na serverech 3DGamers, FileFront, a WP.


Rome: Total War Patch v1.1 - první patch pro výborný Rome: Total War. Patch opravuje hlavně věci v mutliplayeru, zvyšuje stabilitu hry a vylepšuje grafiku. Pokud hrajete hru přes internet, budete si tento patch prostě muset nainstalovat, ostatním to také vřele doporučuji. Download (10 MB): 3DGamers, FileFront, WP, GameSpotDLX.


... tak to by z her pro dnešek bylo asi tak všechno...


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker