CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
01.09.2004 | 16:14 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Nový soft + začátek školy

Po dvou měsících poflakování, jak to nazval jeden starší pán v jedné diskuzi se již většina omladiny vrací do škol. I já. Dneska to bylo sice jenom na hodinu, ale od zítřka se rozjíždí tradiční martýrium všech studentů. Letošní rozvrh mýho gymnázia je dost vražednej - třikrát týdně do 16.00 a párkrát taky od 7.00. Po prázdninách kdy jsem chodil spát někdy kolem půlnoci a dýl a vstával v 9 a dýl to bude docela slušnej skok. Doudám, že to negativně neovlivní můj čas věnovaný Gameblog a dalším webům a příspěvky budou přibývat se stejnou pravidelností jako o prázdninách. Když už mluvím o těch příspěvcích, už jich na novém Gameblogu máme něco přes 340, což mi přijde celkem slušný...


Teď už se ale vrhneme na pár nových zajímavých programů v nových verzích:


Style XP 2.14 - moc dobrá vyhytávka pro vytunění vaší plochy a celkového vzhledu wokýnek. Nová verze 2.14 je tradičně k dispozici ve variantách  Men a Ladies.


FlashGet 1.65 - no co říct k tomuto programu... asi nejlepší download manažer... nic víc není třeba.


The Bat! 3.0 - dneska nová verze populárního mailového klienta, který není vůbec špatný. Jako alternativa k děravému a nebezpečnému Outlooku jako stvořený, akorát by moh být zdarma. Existují dvě verze: Home (3,9 MB) a Professional (8 MB).


XviD Codec 1.0.2 - nová verze kodeku, který ukázal DivXu jak na to... zatím se jedná pouze o zdrojáky, win32 verze bude brzo následovat.


Sound Forge Studio 7.0b - pro hudební fanoušky asi dost známý soft, jedná se o mixážní studio pro tvorbu hudby a rlzných efektů, bohužel jenom zkušební verze.


Servant Salamander 2.5 beta 6 - nová verze má něco přes 5 MB a obsahuje jednu důležitou novinku - podporu ftp. Konkurence pro Total Commander tedy nabírá na obrátkách.


Teleport Pro 1.29.2074 - také dost známý prográmek, který vám "stáhne" kompletní web na váš disk. V označení verzí už se jaksi neorientuju, ale můžu vřele doporučit. Jednou jsem si takhle stáhnul asi 1.5 GB webu z zive.cz :-) To by pro dnešek asi stačilo. Zdroj: qr.cz, download.com, weby jednotlivých programů.


Komentáře

Pavel - 14.01.06 - 23:40
Chlubíš se ,že je stránka validní.Ovšem po kontrole validátorem hlásí 7 chyb-tak nevím,nevím..

Hannes - 15.01.06 - 01:31
jedine v cem je chyba jsou chybejici alternativni popisky u nekterych obrazku, coz nepovazuji zase az za tak vyznamnou chybu a vzhledem k tomu ze clanky pisu ve wysiwyg editoru, je celkem zdlouhave je manualne doplnovat. mnohem dulezitejsi nez ikonka ze je blog validni je pro me fakt, ze se zobrazuje ve vsech prohlizich stejne a spravne...Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker