CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
19.07.2004 | 16:46 | kategorie: Software | Hannes | trvalý odkaz

Soft novinky

Hlavní novinkou uplynulého týdne je pravděpodobně nová verze kodeku DivX 5.2.0, kterou si můžete ve dvou variantách stáhnout z Hannes webu. autoři upustili od plně placených verzí a namísto toho exustuje jedna úplně freeware a druhá Pro verze zdarma funkční 6 měsíců.


PowerArchiver 2004 9.0 Final - šikovný prográmek pro komprimování souborů a následné rozbalování. Několika oceněními ověnčený program se dočkal finální verze v9, která opět přináší spousta zlepšení a oprav, více najdete na homepage, nebo si aplikaci rovnou stáhněte.


BSPlayer 1.00 - další z buildů populárního přehrávače multimediálních souborů, hlavně videa. Finální verze zatím není přesně oznámena, ale poslední verze jsou již téměř bez chyb a se stabilitou také nejsou problémy - download.


Style XP 2.11 - zajímavý prográmek pro skinování Windows, přidávání vlastní grafiky, vzhledů a témat. Pro pohodlný chod byste měli mít 512 MB RAM a samozřejmě Windows XP (se service packem) - download.


Fresh UI 7.15 - další z množství programů pro vyladění chodu Windows, otevření skrytých nastavení a celkového vylepšení systému. Další informace se dočtete na homepage.


Radeon Omega Drivers v2.5.58 - ovladače pro grafické karty Radeon zaměřené hlavně na výkon ve hrách. Využívají vlastností Catalystů 4.7 a jsou určeny pro operační systém Windows 2000 nebo XP. Více informací na homepage.


Komentáře

bloody - email - 07.04.07 - 15:45
hele nechtel by si spolupracovat s mym webem koukni na nej a pak mi kdyztak napis do blueboardu nebo na email ale urcitePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker