CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog | Slevové kódy
online čtenářů: 19
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11855
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
20.01.2010 | 13:02 | kategorie: Filmy | Hannes | trvalý odkaz

Nové filmy: Bratři (Brothers)

BrothersZhruba za dva týdny se i do českých kin dostane americké drama Brothers, do češtiny doslova přeložené jako Bratři. Tenhle válečný snímek se stopáží téměř dvě hodiny postavil do hlavní role nikoho menšího než Tobey Maguire, kterému zdatně sekundují Jake Gyllenhaal a Natalie Portman. Příběh založený na skutečné události vypráví o vzorném otci, který je poslán do Afghánistánu, kde padne do zajetí, které následně změní celý jeho život. Naopak doma se z problematického rváče stává citlivý muž a celý příběh o dvou bratrech se začíná pěkně zamotávat. Přestože je to tradičně tak trochu oslava amerického snu, tenhle film natočený podle dánské předlohy je opravdu šokující až lehce mrazivý. Konec je pak pěkně vystupňovaný, i když tempo filmu je spíše pozvolná. Na začátku mi lehce nesedl právě Tobey Maguire, který vypadá lehce retardovaně, avšak na konci už si divák celkem zvykne. Pravda je taková, že asi i za 10 let bude představitel Spidermana vypadat jako pubertální floutek. Drsné, dojemné a perfektně zahrané. 7.5/10


Válečný / Drama 
USA, 2009, 105 min


Režie: Jim Sheridan
Hrají: Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Tobey Maguire, Mare Winningham, Sam Shepard, Jenny Wade, Bailee Madison, Taylor Geare, Patrick Flueger, Carey Mulligan, Luce Rains, Clifton Collins Jr.
Příběhem rodiny, kterou čeká tragédie, bolest a ostrý souboj dvou bratrů. Starší z bratrů Sam (Tobey Maguire), je sestřelen při misi v Afgánistánu. Jeho okouzlující žena (Natalie Portman) najde oporu v manželově bratrovi (Jake Gyllenhaal). Nečekané idyle udělá konec návrat Sama, který sice přežil, ale změnil se k nepoznání... Z kliďase a slušňáka udělalo mučení v zajetí, agresivního uzavřeného podivína, trpícího záchvaty paranoie a děsícího vlastní děti. Bratrský střet je nevyhnutelný.


Komentáře

Luboš - 20.03.11 - 21:26
Stále jsem si říkal, zda to vybočí ze zaběhnutých kolejí, jestli mě to překvapí a ani moc ne, je dobře, že ta citová stránka byla opravdu mocná. Podobný film měl preremiéru letos Fighter http://www.zfilmu.cz/news/fighter-2010-film tak jsem zvědavej ještě jsem ho neviděl.

http://www.plzen-taxi.cz/ - 06.11.11 - 06:46
Jo neni to spatny
http://www.plzen-taxi.cz/

standa - 19.01.12 - 22:55
Star Wars: už nejen filmová legenda, ale také nový měsíčník vydavatelství EGMONT ČR

Komiksový časopis Star Wars magazín od vydavatelství EGMONT ČR, s.r.o., přichází v úterý 17. ledna na pulty českých prodejen tisku. Milovníky komiksů čekají každý měsíc tři napínavé povídky na 48 barevných stranách. Nový titul bude k dostání za pouhých 49 Kč a díky výhodné nabídce půlročního a ročního předplatného ho mohou čtenáři získat s 15procentní slevou.

První číslo nabídne povídky Očista s Darthem Vaderem a císařem Palpatinem, Děti Síly s Macem Vinduem a Apokalypsa na Endoru z období po Epizodě VI. Za měsíc si čtenáři budou moci vychutnat povídky Nepřátelské linie s Anakinem Skywalkerem, Cesta válečníka s Jangem Fettem a Bobou Fettem a Okamžik pochybností opět s Darthem Vaderem.


Nakladatelství EGMONT ČR, s.r.o., začne 17. ledna 2012 vydávat komiksový časopis Star Wars magazín. Nový titul bude vycházet jednou měsíčně, bude mít 48 barevných stran včetně obálky a k dostání bude hlavně v prodejnách tisku za 49 Kč. Každé číslo bude obsahovat tři komiksové povídky. V prvním čísle se čtenáři mohou těšit na povídky Očista s Vaderem a Palpatinem, Děti Síly s Macem Winduem a Apokalypsa na Endoru z období po Epizodě VI. Druhé číslo pak bude obsahovat povídky Nepřátelské linie s Anakinem Skywalkerem, Cesta válečníka s Jangem Fettem a Bobou Fettem a Okamžik pochybností opět s Vaderem. Překladu komiksů se ujal Milan Pavlíček, redakce Stanislav Kadlec.
Star Wars magazín
První číslo: 17. ledna 2012
Maloobchodní cena: 49 Kč
Formát: 170 x 260 mm
Počet stran: 48 včetně obálky
Vychází: jednou měsíčně
a vychází super kniha obrazkové terminologie vice na
http://www.egmont.cz/cz/knihy/star-wars-novy-rad-jedi-heretik-iii-navrat/

Nick - 02.03.12 - 08:13
O tomto filmu jsem poprvé ?etl na www.svetfilmu.eu Myslím si, že je to velice zajímavý film s hlubokou myšlenkou.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

Higher Traffic Plugin :)
Nové filmy: Bratři (Brothers) download
Nové filmy: Bratři (Brothers) torrent
Nové filmy: Bratři (Brothers) rapidshare
Nové filmy: Bratři (Brothers) ke stažení
Nové filmy: Bratři (Brothers) titulky

:: Zpět
eXTReMe Tracker