CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
13.06.2004 | 16:40 | kategorie: Patche | Hannes | trvalý odkaz

Nové patche

Po načerpání sil přes víkend, který jsem strávil na čistém vzduchu opět přináším novinku v oblasti počítačových her. Během víkendu vyšlo několik nových patchů, a tak si je tady pěkně shrneme:


Besieger patch v1.2.5 - další patch pro fantasy real-time strategii ve 3D od Primal Software. Patch o velikosti pouhých 3 MB opravuje hlavně problémy s multiplayerem při připojování na servery GameSpy. Stahovat můžete z FTP, nebo ze stránek 3DGamers.


Painkiller patch v1.20 - slíbený patch pro kvalitní hru Painkiller. Po nainstalování se vám tato 3D střílečka z pohledu první osoby updatuje do verze 1.20, přidají se dvě nové mapy pro multiplayer a samozřejmě se opraví spousta chyb a bugů. Detailní changelog je k dispozici zde. Patch o velikosti 86 MB můžete stahovat z 3DGamers, FileShack, GH, Fragland, nebo CGO.ro.


Perimeter v1.01 - graficky poměrně zajímavá hra Perimeter, která mě svým zaměřením však moc nezaujala se dočkala prvního patche. Codemasters vydávají patch ve verzi 1.01, který přidává novou mapu Gletscher, dále možnost nahrávání replayů, chat při hraní, nové možnosti nastavení multiplayeru  a další drobnosti. Download (17 MB). Další možností downloadu je čerstvá čeština od Raptora, má něco kolem 0.5 MB.


Soeldner Secret Wars patch - první patch pro akční hru Söldner od německých autorů má opravdu co opravovat. Hra je plná bugů a chyb, navíc ani hratelnost není zrovna nejlepší. Patch ve verzi  28446 přináší opravdu slušné množství změn i v tak zásadních oblastech jako je fyzický model aut a všech dopravních prostředků. Přidány byly i nové zbraně (Pistol, Glock 18 ; Sniper Rifle, VSS Vintirez). Download (20 MB).


Crusader Kings patch 1.03 - na stránkách Paradoxu si nyní můžete stáhnout novou verzi patche 1.03 pro všechny jazykové mutace hry Crusader Kings. Jedná se o středověkou strategickou hru.


Korea: Forgotten Conflict CZ patch - s půlročním spožděním vychází patch pro strategii Korea Forgotten Conflict v české verzi. Další podrobnosti o patchi 1.27 včetně downloadu najdete zde.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker