CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog | Slevové kódy
online čtenářů: 12
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11854
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
16.03.2009 | 18:04 | kategorie: Osobní | Hannes | trvalý odkaz

Sluchátka Skullcandy - opravdu kvalitní zvuk

Pravděpodobně jednou z nejlepších věcí, kterou jsem si přivezl již téměř před rokem z Ameriky jsou kromě pořádného množství oblečení nenápadná sluchátka Skullcandy. Narazil jsem na ně celkem náhodou v obchodě s hudbou ve Philadelphii - čekal jsem zrovna na autobus, který jel až za několik hodin, a tak jsem si to poněkud zkrátil posloucháním nejnovější hudby zadarmo. Tyhle sluchátka mě zaujaly tím, že byly zlevněné z nějakých 26 dolarů na $8.99, tedy nějakých 180 Kč nyní, tenkrát při lepším kurzu ještě o pár desetikorun méně. Zároveň mi je doporučil prodavač (v Americe si zákazníka opravdu hýčkají, ne jako tady, kde obsluhu spíše otravujete).


Oranžová sluchátka s lebkou ve znaku se vyznačují opravdu kvalitním a nebývale čistým zvukem. Navíc dokáží opravdu skvěle podat basy. Další obrovskou výhodou je, že si je můžete "nacpat" do uší a tím odstraníte okolní hluk. Dneska už jsou tyto modely s gumovým zakončením poměrně běžné, před rokem to ale u nás skoro nikdo neznal a značka Skullcandy se tehdá u nás pravděpodobně ještě ani neprodávala. V balení byly navíc 3 vyměnitelné nástavce, takže si můžete vybrat ten pravý podle velikosti vašeho zvukovodu.

Do ČR tuhle značku dováží firma US Action, která má v nabídce praktické celé portfolio produktů Skullcandy. Ceny jsou sice úplně někde jinde než v Americe (400 - 1200 Kč, tzn zhruba 3x tolik), ale to už dneska nikoho nepřekvapí. Pokud sháníte nová sluchátka a chcete být zároveň originální (v nabídce je třeba "rasta" design), tuhle značku lze jenom doporučit. Zní to možná zvláště, ale se sluchátkami Skullcandy nyní slyším i zvuky, které jsem předtím vůbec nevnímal...

Komentáře

iLook - 16.03.09 - 18:42
Podobnej pocit mám z mých Shure, taky taková kvalitní USA značka se sluchadlama.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker