CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
20.12.2008 | 22:40 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

No Pants Day 2009 - do metra bez kalhot

O webu Improv Everywhere už jsem tady nejméně jednou psal, ovšem geniální nápady této skupinky recesistů mě prostě donutily k dalšímu zápisku. Zatím poslední zprávou na jejich blogu je totiž sdělení o pořádání již osmého výročního dne bez kalhot alias "No Pants Day 2009". Tuhle tradici provozují nadšenci spojení se serverem již od roku 2002, kdy se pouhých 7 dobrovolníků vydalo poprvé do newyorkského metra bez kalhot. Tenkrát to byli samí muži. Za několik let se ale přidalo i něžné pohlaví a poslední ročníky se nesly v duchu účasti stovek účastníků a expanze tohoto nápadu do mnoha dalších měst po celém světě.


Možná jste v posledním týdnu slyšeli o Polštářové bitce, která proběhla tento čtvrtek na Staroměstském náměstí. Spousta lidí bezmyšlenkovitě se mlátících polštářemi před zraky nevěřících turistů dokázali zaplnit i titulky několika celostátních médií. Stejně jako nedávné "zamrznutí" ve stanici metra Muzeum se původně jedná právě o nápad skupiny Improv Everywhere. Vtipálci u nás se bohužel zatím neodvážili k něčemu vlastnímu, originálnímu, vždy se jednalo o okopírování nápadu, který již někdo provedl někde jinde. Když už se tedy bude v Americe jezdit metrem bez kalhot, co takhle provést podobnou šílenost i u nás. Měli byste na něco takového dost odvahy?

Komentáře

Paul - 21.12.08 - 12:09
Tak to nemá chybu : )).

-KRiZKiN- - 22.12.08 - 00:59
-- Abych u sebe začal nosit foťák 24/7 :-D

Zevla - 04.01.09 - 12:18
S tím, že jen kopírujeme cizí nápady, nemůžu souhlasit tak docela. Možná jste slyšeli o Demonstraci za nic a Demonstraci proti zimě - to byl nápad skupiny Děsír.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker