CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
22.10.2008 | 21:22 | kategorie: Osobní | Hannes | trvalý odkaz

Paintball podruhé, tentokrát outdoor

Poměrně neplánovaně jsem se krátce po mém prvním setkání s paintballem dostal k příležitosti zahrát si také venku, v mnohem větším a rozmanitějším prostředí, než nabízí vnitřní prostory kanceláří bývalé banky nedaleko Jungmannova náměstí. Areál Hájek nedaleko Chýně je asi nejbližším outdoorovým paintballovým hřištěm od Prahy, a tak nebylo o čem váhat. Navíc jsme měli ještě jakýsi slevový kupón na vstupné, takže se ještě trochu ušetřilo.Celodenní akce začínala asi v 10 hodin ráno, kdy se do areálu bývalé vojenské základny začalo sjíždět všech zhruba 40 účastníků. Ano, tohle byla opravdu masivní akce ve dvou početných týmech. Pokud bych měl srovnat venkovní paintball s tím indoorovým, jedná se o něco zcela odlišného a pravděpodobně mnohem lepšího. Prostor je zkrátka členitější (11 budov, zákopy, keře, stromy, vysoká tráva), což vede k mnohem rozmanitější hře.Jelikož se jednalo o celodenní akci, vystřílel jsem zhruba dvakrát tolik kuliček, než při tříhodinové indoorové přestřelce, a to jsem se ještě relativně krotil. Cenově vyšla celá záležitost se zapůjčením zbraní, vybavení, jednou klobásou, slevou na vstupném a pár stovkami prostřílených kuliček na necelých 700 Kč, což je cena poměrně slušná.Modřin mám tentokrát také mnohem více, navíc jsme stříleli lepšími zbraněmi než minule, z kterých to také více bolelo. Výborná byla organizace akce, takže jestli si chcete tenhle adrenalinový sport také vyzkoušet, můžu areál Hájek doporučit. Více již na fotografiích.

Komentáře

External - 23.10.08 - 11:23
Chtěl bych se zeptat, jestli lidi měli i svoje zbraně?

Měl někdo neprůstřelnou vestu a balistickou helmu?

Hannes - 23.10.08 - 13:52
svoje zbrane melo spousta lidi, stejne tak kulicky, kdo nemel tak si mohl pujcit jeden ze dvou modelu. neprustrelny vesty jsem u nikoho nevidel, ale moznost pujceni tam taky je, i kdyz mi to prijde zbytecny.

Joest - 09.02.09 - 18:42
V areálu se dá zapůjčit prakticky kompletní vybavení na PB, jediný co se nepůjčuje jsou snad už jen boty :-D Jinak na týhle akci sem byl taky, a byl to fakt Hardcore...už teď se těšim na další!!!Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker