CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
22.09.2008 | 22:02 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

I love VŠE

Dnešní začátek nového semestru se nesl opět ve velkém stylu. Po 4 měsících prázdnin jsem se tak trochu i těšil (což mě ale brzy přejde) - studium VŠE alespoň pro mě není až tak moc o studování, to až ve zkouškovém trošku přituhne. Rozvrh jsem sestavil opět bravurně, s ohledem na vstávání v 10.00. :-) Dnešní první 3 předměty jsem si tedy spíše vychutnával a diskutoval s navrátivšími se studenty a kamarády o našich prázdninových zážitcích, proložil to tradičně hnusným obědem v menze a nakonec prchl z lehce nudné přednášky. Abych si mohl vybarvit políčko do modrého života a trochu namasírovat své ego velkého dobráka, pomohl jsem na Chodově několika zmateně vyhlížejícím prvákům (sám jsem z toho byl před pár lety trošku vyplesknutej).

mr Churchill via Flickr


Pravou motivací pro tento zcela zbytečný příspěvek je ale diskuze a dotazy na školním serveru VŠEborec, kde se mohou studenti VŠE bavit o nejroztodivnějších problémech, hodnotit svoje zevnějšky, nadávat na učitele, stahovat taháky a provádět podobně užitečné činnosti. Dávka tuposti nových studentů a arogance těch starších, zkušenějších, mě vždycky dokáže pobavit a letošní začátek semestru se v tomto ohledu opravdu povedl, viz jedna ukázka o pár řádek níže. A ještě jedna poznámka, hlavně pro studenty ČVUT: VŠE girlz rulez! - ať už studentky nebo dokonce vyučující. Kde jinde vás bude učit marketing slečna, která by mohla jít v pohodě dělat modelku? :)

Otázka: Měl jste někdo taiči? Potřebovala bych vědět jestli to je fajn :)
 • ja mel akorat tamagoči

 • to sem měla taky :D ale umřelo...


 • Komentáře

  Rionela - 23.09.08 - 12:13
  taky sem dneska bloudila, bloudila jsem uz na chodove, nedostala jsem se na prvni hodinu, druhou jsem jen tak tak stihla, ale vlitla sem do hodiny nekomu uplne cizimu, no tragedie.. jak dlouho to bude trvat, nez mi nekdo z cela sloupne nalepku PRVAK :))) ?

  -KRiZKiN- - 24.09.08 - 13:01
  -- Ještě jsi zapomněl na větší perlu :)

  "Ahoj, nevíte někdo jak se nejlíp dostanu z Jižního města na Volhu městskou?"

  A k tomu ještě lepší odpověď:

  "Nejlepší je nasednout na 154dojet na Chodov.Metrem na florenc, přestoupit na B..dojet na vysočanskou. Pak přesedneš na bus 177 a dojedeš na Volhu"

  lachta - 09.10.08 - 16:28
  sice bych moc nechápal tvůj studijní plán, avšak nejmenuje se ta slečna na marketing náhodou Petra Hořinová? :-)

  Hannes - 09.10.08 - 16:57
  nahodou jo :)

  Dexter - 10.10.08 - 13:31
  Na VSE te bude ucit slecna, ktera by MOHLA byt modelkou. Na CVUT te budou ucit lide, kteri JSOU vedci a top odbornici v technickych sferach. Tudiz racionalne uvazujici clovek chce ve skole radeji knowledge, nez kozy. Na ty mas volnej cas...

  Hannes - 10.10.08 - 15:24
  ty asi budes chodit spis na CVUT co? :)

  lachta - 10.10.08 - 17:25
  no, vlastně je to trochu smutné, že mezi vyučujícími až tak moc nemá konkurenci, nicméně musím uznat - nejen z estetického hlediska výborná volba!:-)

  není pravda, že nemá smysl pro humor. její poněkud strnulý výraz je spíše jakousi součástí make-upu než výrazem duševního rozpoložení. poměrně často říká "semka". obecně to chce více komunikovat, pro zlepšení nálady.

  ale vzhled samozřejmě není všechno. nikdy nezapomenu, jak při zápisu do indexu nějak zrovna zjistila, že u ní nedali zápočet 3 lidi. začala se mračit, zlost z ní úplně tekla. pak přešla do znechucení, nakonec nasadila tragický obličej, začala kroutit hlavou a skoro omluvně konstatovala: "No těm jsem tam už fakt nic najít nemohla, to už nešlo, ne to už fakt nešlo. Hmm, ne fakt ne." :-)

  to bylo samozřejmě možné jen díky jejímu vysokému nasazení při výuce a díky tomu, že její skupiny uměly marketing skoro ze všech nejlépe. ;-)

  je to zlatíčko. :-)

  Dexter: a já si zrovna z jejích cvík pamatuju docela dost.  Přidat komentář

  bezpečnostní kód: opak dne =

  jméno

  komentář

  zalamování řádků

   

  :: Zpět
  eXTReMe Tracker