CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
02.09.2008 | 14:05 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

VConversion - jak stahovat videa z YouTube

Nástrojů na stahování videa z oblíbeného YouTube jsou na internetu desítky - převážně se jedná o placené aplikace, které ale velice rychle přestávají fungovat nebo poskytují naprosto nekomfortní uživatelské rozhraní a minimum nastavení. O něco lépe jsou na tom internetové aplikace a servery, přes které si můžete stáhnout třeba klip vaší oblíbené kapely do počítače. I tady ale často dochází k tomu, že web prostě přestane fungovat a žádné video z YouTube už si nestáhnete.

Mým momentálním favoritem, kterého vám chci dnes doporučit, je jednoduchý web VConversion. Jednoduchý web s přehledným designem plní svojí funkci na sto procent: stačí zadat adresu videa na YouTube, kliknout na tlačítko "Convert and Download" a váš soubor si můžete za pár okamžiků stáhnout. Na výběr máte navíc hned 8 různých formátů: Windowsácké .WMV a .MPG, .MOV pro Macy, .MP4 pro iPod nebo iPhone a několik dalších. Kvalita stažených videí je také rozumná, i když se nejedná o žádné HD video. Web VConversion bezchybně funguje již zhruba 3 měsíce, snad tomu tak bude i nadále...

Komentáře

ondra - 02.09.08 - 15:39
a co takhle keepvid.com, stahovat videa v mpeg-4 a nekurvit je dalsim kovertovanim :D ?

Mik - 02.09.08 - 17:33
Uz par roku pouzivam http://www.vdownloader.es/

Krupice - 02.09.08 - 19:31
Proč ty videa vůbec stahovat?

Hannes - 02.09.08 - 20:28
nekdo si to video chce treba ulozit a mit ho v pocitaci, popripade nahrat do mp4 prehravace atd. nezapomen ze internet porad jeste neni takovou samozrejmosti a treba na cesty do notebooku se nejaky klipy taky muzou hodit :)

Lukas - 03.09.08 - 07:54
Proč ho stahovat ? Protože díky různým vyžírkům tam ten klip zítra už nemusí být. Třeba sestříhů Dr. house bylo na Youtube jednu chvíli mraky a když jsem se k tomu pak chtěl vrátit tak bylo všechno smazaný.

Scrand - 03.09.08 - 09:28
Já teď třeba potřeboval nějaký videjko z youtubu do videa co děláme s kámošema :) takže i proto se to hodí :)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker