CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
27.08.2008 | 01:23 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Bjůkeneni aneb plavčíkem v USA

Při projíždění statistik na Toplistu jsem před několika hodinami narazil na slušně umístěný Stream.cz, který jsem doteď prakticky ignoroval. Pomoc Seznamu je opravdu znát a těch 200 tisíc návštěvníků denně vypadá mnohem líp, než pár tisíc denně před akvizicí Seznamu. Většina obsahu je ale opravdu prosťoučká, asi největší provar jsou videa od Agáty Hanychové, kde tato "celebrita" stačí impozantně dávat najevo svojí skutečnou inteligenci. Najde se ale i pár kvalitních a zajímavých autorů a jedním z nich je parta čtyř kluků, kteří si říkají Bjůkeneni.

Název Bjůkeneni je opravdu příznačný - jedná se o skupinku studentů vysokých škol v Praze, který odjeli na tři měsíce do Ameriky dělat plavčíky. Většina vysokoškolských studentů asi o této nabídce slyšela, alespoň VŠE je inzeráty na Work & Travel zaplavena a dělat plavčíka je pradvěpodobně nejčastější práce. Pánové si to namířili do Washingtonu, kde stráží hned několik menších bazénů a bydlí společně v jednom domku.

Důvodem proč o tomhle všem vůbec píšu je fakt, že jsem v Americe navštívil mnoho stejných míst jako tihle kluci a navíc mi jejich videa připadají vcelku originální a zábavná. Suverénně nejlepší je "Battle s Porkym", aneb taneční kreace Hanse v zábavním parku Six Flags. Kromě mnoha videí Bjůkeneni aktualizují také jejich blog a přidávají fotky. Všechno se nese v pohodové prázdninové atmosféře a je vidět, že si to pánové stejně jako já opravdu užívají. Pokud chcete nasát trochu té americké reality, tohle je dobrá příležitost, při které se navíc ještě dobře pobavíte.

Komentáře

bockelman - 27.08.08 - 11:48
to ti jako fakt prijde vtipny? Podival jsem se na jeden dil (ten co jsi vyzdvihoval) a vim jiste, ze uz se nkdy na zadnej dalsi nepodivam...

Dobry mi naopak prijde nekecej, pripadne zpivanky. A ac ty dva vazne nesnasim, tak obcas i kalendar misi a risi. Je pravda, ze to je asi tak vsechno, ale oproti bjukeneni nebo jak mi to opravdu prijde aspon trochu vtipny... :-P

Hannes - 27.08.08 - 15:43
zrovna nekecej me teda fakt nebavi... natocit dvacet odpovedi a z toho pak vybrat 5 nejhloupejsich mi neprijde nijak cool.

Bjůkeneni.cz - 04.12.08 - 12:50
Ahoj, tak ted jsem si náhodou všiml tvého článku, fakt nás všechny potěšil. A jsme rádi, že jsme ti mohli zpříjemnit léto.
Zklamalo mě to, že bockelman napsal negativní komentář zrovna v den mých narozenin. Tu Hans Bjůkeneni.cz ahooj

antiagáta - 28.02.09 - 10:18
Když je ta Agáta takovej provar, proč na ni linkuješ? (Že by honba za návštěvností?)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker