CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
20.02.2008 | 22:48 | kategorie: Filmy | Hannes | trvalý odkaz

Nové filmy: Slipstream (2007)

SlipstreamFilmy s označením "limited", které se v Americe při premiéře objevují pouze v omezeném množství kin (v tomto případě v pouhých šesti biografech) jsou vždycky tak trochu sázkou do loterie. Občas narazíte na téměř geniální dílo, které vás na dlouho donutí přemýšlet a určité scény se vám vryjí hluboce do paměti. Ve většině případů se ale jedná o filmový brak nebezpečně připomínající domácí video, který lze stěží dokoukat a který obvykle pochopí tak jeden divák ze sta. Slipstream od Anthony Hopkinse je přesně taková ukázka: z prvu to vypadá na originální drama, které se ale velice brzy zvrhne v nepřehlednou změť podivnosti a bláznovství. Slipstream má být životním příběhem, místo toho bych ale hovořil spíše o zvláštním slepenci opravdu lehce provázaných událostí. Zpracování je naprosto unikátní - do obrazu neustále problikávají různé fotky a obrázky, které jako by útočily na vaše podprahové vnímání, ozývají se nejrůznější nerelevantní zvuky (třeba z MS Windows) a celé to prostě vůbec nedává smysl. Několikrát se objeví i záběr produkce, kameramana a dalšího filmového štábu. Tyto řekněme originální prvky by asi byly zajímavé jako doplněk "standardního" filmu, když to ale sledujete hodinu a půl, budete maximálně otráveni a znudeni. Slipstream je prostě filmem, který asi nepochopil ani sám režisér a vřele vám doporučuji se tomuto dílu vyhnout, přestože má na IMDB velice slušné hodnocení. 0/10.


Komedie / Drama / Fantasy 
USA, 2007, 97 min


Režie: Anthony Hopkins
Hrají: Michael Clarke Duncan, Fionnula Flanagan, Gavin Grazer, Anthony Hopkins, Camryn Manheim, Christian Slater, Jeffrey Tambor, John Turturro

Snímek, jehož režisérem, scénáristou, hlavní hereckou hvězdou a dokonce i autorem hudby je sir Anthony Hopkins. Film vypráví příběh scénaristy, pracujícího na snímku jménem Slipstream (sic!), jemuž se náhle začne dějová linka právě psaného díla podezřele proplétat s osobním životem: filmové postavy se objevují v reálných situacích a hlavní hrdina (a společně s ním i divák) si nemůže být jistý vůbec ničím. Ve vedlejších rolích filmu, který lze přirovnat k režisérskému stylu Davida Lynche, jsou ze známějších herců k vidění například Christian Slater nebo John Torturro.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

Higher Traffic Plugin :)
Nové filmy: Slipstream (2007) download
Nové filmy: Slipstream (2007) torrent
Nové filmy: Slipstream (2007) rapidshare
Nové filmy: Slipstream (2007) ke stažení
Nové filmy: Slipstream (2007) titulky

:: Zpět
eXTReMe Tracker