CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
15.02.2008 | 20:40 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Pozvánka na Freestyle Frisbeer Cup - Czech Open 08

Určitě jste si někdy házeli v parku frisbeečkem sem a tam. Co je ovšem takové šolíchání proti FRISBEE FREESTYLE? Ukážeme vám, kam až sahají možnosti létajícího disku! Přijďte se podívat, přiučit se pár frajeřin, případně zírat s bradou spadlou u kolen!

Takže, co vás čeká? Show nejlepších světových freestylerů, kteří žijí už i desítky let prakticky s frisbeečkem v ruce. Triky na hranici fyzických možností. K tomu exhibice dalších borců: Vystoupí elitní čeští yoyaři. Adrenalin rozpumpuje několikanásobný mistr světa v kickboxu Marek „Tatanka“ Svitek. Mikrofonu se chopí nejlepší české beatboxové duo Fany a Nasty. Footbag si mistrně povodí Vašek Klouda, který v něm nemá ve světě konkurenci. Celou paletu žonglérského umění vybalí Vašek, žonglér všeho druhu.

Otevřené Mistrovství ČR v napohled nejatraktivnější disciplíně ze všech frisbee sportů, ve freestylu, pořádáme poprvé. A hned nabralo na tento sport neuvěřitelných rozměrů. Přijede velká část evropské elity, hráči z Německa, Itálie, Maďarska, Slovenska, Dánska nebo USA. Z velkých jmen vypichujeme světovou jedničku Fabia Sannu a legendárního amerického hippíka Tommyho Leitnera.

Jste vítáni kdykoliv během víkendu, HLAVNÍ SHOW pro diváky bude především NEDĚLNÍ FINÁLE od 12:30. Nejlepší soutěžní výkony se vystřídají s výše jmenovanými exhibicemi. Součástí nedělního odpoledne bude i workshop pro zvědavce a začátečníky, možnost vyzkoušet si hru s diskem nebo případně hned zakoupit nový talíř :) Vstup je zdarma, v případě velkého nadšení akceptujeme dobrovolné příspěvky.

Kdy: 16. a 17. února 2008
VELKÉ FINÁLE: NEDĚLE 17.2. ODPOLEDNE (od 12:30 do 16:00)
- 12:30 – 13:45 finále coops (trojice)
- 14:00 exhibice jojo
- 14:10 – 15:30 finále pairs (dvojice)
- v průběhu finále exhibice beatbox, kickbox
- před vyhlášením: exhibice footbag
- 16:00 vyhlášení vítězů

Kde:
Basketbalová hala na ZŠ Petřiny-Jih, Šantrochova ulice 1800/2.
Tramvajemi číslo 1 nebo 18 od centra na zastávku Obchodní dům Petřiny, autobusy číslo 179, 184, 191 na zastávku Větrník.

Více info: www.freestylefrisbee.cz

KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker