CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog | Slevové kódy
online čtenářů: 16
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11854
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
14.02.2008 | 20:24 | kategorie: Osobní | Hannes | trvalý odkaz

Lyžování v Ortlerských Alpách

Jestli vám během několika posledních dnů přišlo, že nějak ubylo aktualizací zde na Game blogu, byl to oprávněný pocit. Kromě dvou předpřipravených článků jsem byl totiž zcela mimo dosah internetu - proháněl jsem se na alpských sjezdovkách v Rakousku a Itálii. Celkem čtyři různá střediska (Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Val Senales a Sulden) byly více než dobrým zdrojem zábavy a adrenalinu. Téměř prázdné sjezdovky, neexistující fronty a hlavně neuvěřitelné počasí, kdy po všechny dny svítilo sluníčko a azurové nebe bylo bez jediného mráčku, to jsou důvody proč se na české hory již víceméně nevyplatí jezdit. Cenově to totiž vyjde víceméně také stejně, akorát že při nesrovnatelně vyšším komfortu, desítkách až stovkách kilometrů sjezdovek v každém středisku a perfektním servisu a zázemí. Prvních pár dnů mi bylo sice trochu nevolno, přece jenom lyžovat v horách dosahujících nějakých 3700 metrů nad mořem je docela nezvyk, ale pak už jsem si zvyknul. Přikládám pár fotek pro navození atmosféry. :-)

Komentáře

x4 - 14.02.08 - 23:28
Trochu se divim, ze te to bavi takhle samotnyho cestovat :p Kazdopadne fotky nadherny.

tomeek - 15.02.08 - 00:09
odkud je ta posledni fotecka? tise zavidim? btw. to jsi byl opet sam?

Hannes - 15.02.08 - 01:06
nejel jsem sam, byl to celej gang :)

ta posledni fotka je z Rakouska, Serfaus. neni to tam moc videt, ale ta sjezdovka uprostred je naprosto brutalni cerna, kam se odvazili jenom ty nejvetsi silenci...

chodac - 15.02.08 - 10:20
těžká závist, já odjíždím v úterý, i když jen po českých horách, zase jedu na 11 dní. Do alp až na velikonoce, ale už se nemůžu dočkat.

Jirk4 - 15.02.08 - 16:56
Doufam ze v Livignu bude na jarnaky taky takhle krasne :)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker