CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
07.02.2008 | 14:17 | kategorie: Osobní | Hannes | trvalý odkaz

Pojištění na cesty snadno a rychle

Jelikož docela často jezdím do zahraničí, sjednávám si samozřejmě před každou cestou cestovní pojištění. Příběhů nepojištěných dobrodruhů, kteří si byli zaručeni jisti tím, že právě jim se nemůže nic stát a nakonec zůstali s milionovými účty za zdravotní ošetření jsem slyšel již opravdu mnoho, a tak nenechávám nic náhodě. Až donedávna jsem tohle řešit nemusel - moje pojišťovna do 21 let poskytovala cestovní pojištění po Evropě zadarmo, tomu už je ale teď konec. Vím také, že existuje možnost pojištění u vaší platební karty, banky ale nejsou zrovna moc flexibilní a cenově to také není úplně výhodné.

Rozhodně se mi z časových důvodů nechtělo obíhat několik pojišťověn a hledat ten nejlepší tarif. Naštěstí existuje užitečný web Top-pojisteni.cz, který udělá tohle všechno za vás. Stačí zadat informace o vás, cíli cesty a v přehledné tabulce už se vám zobrazí kompletní nabídka přibližně deseti pojišťovacích společností. Pár kliknutími zjistíte všechny detaily, výši limitů a pak už je jenom na vás, kterou pojišťovnu si vyberete. Ideální je možnost platby online kartou, takže během pár minut máte kompletně sjednané pojištění z pohodlí vašeho domova. Stejně jako já tak můžete ušetřit i několik stokorun, jelikož cenově se ony nabídky dost liší (často při naprosto shodných limitech a poskytovaných službách). Velice užitečná služba...

Komentáře

Glob - 08.02.08 - 09:34
Pojisteni do 21 let zdarma? To sice ano, ale to je snad pojisteni lecebnych vyloh, ne urazove? Pokud vim, je vzdy lepsi se pri ceste do zahranici pripojistit, protoze kazda pojistovna dnes i pro lidi starsi 21 let nabizi evropske cestovani pojisteni zdarma, ale neni v nem urazovka, takze az vas prejede autobus pri navsteve Milana, nebo sejme cyklista v Istanbulu, ten prevoz letadlem si budete muset zaplatit ze sveho.

Hannes - 08.02.08 - 11:42
to mas sice pravdu, ale to pojisteni zdarma se tyka jenom evropske unie a hlavne pouze nejnutnejsiho osetreni. vetsina statu vas sice osetri, ale bude po vas stejne chtit 50-100% castky zaplatit, dale to jsou poplatky za pobyt v nemocnici, za predepsani leku a podobne. proto se i samotne cestovni pojisteni urcite vyplati. samozrejme si to chce dobre procist podminky, co vsechno je v pojisteni zahrnuto, aby pak clovek nezustal s ocima pro plac. ja mam samozrejme ve sjednanem pojisteni repatriaci alias prevoz zpet do CR samozrejme zahrnutou.

Dlouhý - 13.05.12 - 04:02
Našel jsem tuto stránku http://povinne-ruceni-sleva.cz velice zajímavá co se tý?e pojišt?ní a hlavn? povinného ru?ení ušet?il jsem 2500 K?.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker