CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
23.01.2008 | 18:08 | kategorie: Filmy | Hannes | trvalý odkaz

Nové filmy: Hitman (2007)

hitmanAgent 47. Legendární herní postava s vytetovaným kódem na vyholené hlavě. Nyní se Hitman konečně dostává i na filmové plátno, v téměř identickém provedení Timothy Olyphanta. Jelikož mám plakát Hitmana hned vedle počítače, mohl jsem celkem jednoznačně porovnat podobnost obou ztvárnění: Olyphant má sice stejnou stylovou košili, kravatu a černý oblek, v obličeji mi ale jako drsný zabiják s tvrdými rysy moc nepřijde. A celý film se bohužel také příliš nepovedl. Poněkud zamotaný děj se snaží udržet diváka v napěti, ale hned z několika důvodů se mu to nedaří. Místy opravdu perfektní záběry kamery a stylový hudební doprovod střídají hluché a nudné scény, které děj pouze natahují. Filmový Hitman se řadí někam mezi Kurýra, Jasona Bourna a relativně nový Shoot Em Up, paradoxně je ale z těchto tří filmů asi nejhorší. Několik brutálních scén, přestřelek a soubojů nemůže zachránit rozporuplné dílko, která mělo díky kompletně zpracované počítačové předloze opravdu velké ambice. Nepříjemné je i množství hloupých chyb a nelogičností, které vyvrcholí masakrem na pohřbu v jednom ruském kostele. Fandové seriálů LOST a Prison Break mají sice v hereckém obsazení po jednom zástupci, ale ani to nepomůže šedému a nevýraznému výkonu téměř všech postav. Potěšilo mě akorát několik známých míst, kde jsem nedávno na vlastních nohou stál (Galata Tower, Istanbul). Jinak je Hitman jedno velké zklamání, 4.5/10


Akční / Thriller / Krimi 
Francie / USA, 2007, 100 min


Režie: Xavier Gens
Hrají: Timothy Olyphant, Robert Knepper, Dougray Scott, Olga Kurylenko, Ulrich Thomsen, Robin DeMarco, Henry Ian Cusick

Svět není zrovna bezpečné místo pro život – po celém světě panuje násilí a v potemnělých uličkách se krade, přepadává a zabíjí. Hitman alias Agent 47 byl zrozen jako nástroj pro zabíjení těch, kteří to způsobují. Je přesný, důsledný, spolehlivý, nedá se vystopovat a nemá emoce. Hitmanovo úkolem je zavraždit jistého politika, kterého hledá Interpol i ruská armáda v celé východní Evropě. Něco se ale zvrtne a Agent 47 má v patách nejen armádu a Interpol, ale i ruskou mafii. Hitman se střetne s agentem Interpolu Mikem, který ho chce předat justici, i mafiánem Yurim, jehož jediným snem je mít v rukách moc a peníze, a je mu úplně jedno, jak toho docílí. Začíná vysoká politická hra a nekompromisní bitva o přežití, ve které musí Agent 47 čelit nejen přesile protivníků, ale i náhlému emočnímu vzplanutí, které má na svědomí půvabná ruská dívka lehčích mravů.

Komentáře

Paul - 23.01.08 - 18:45
Taky PUKKA ? : )
Včera jsem to konečně jako skalní fanda všech 4 her zkouknul, a fakt teda se ty špatný dojmy např. na čsfd potvrdily..Nejen, že film vůbec neobsahuje stealth, což je hlavní prvek her, ale i příběh stál za nic, u tý bitky na meče jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet, a Timothy se na 47 FAKT nehodí...Ale nejvíc mě prostě mrzí, že z chladnýho profesionála co se snaží vraždy provést formou nehod, atd.. udělali dementa co kolem sebe střílí a to je vše.3/10

Hannes - 23.01.08 - 18:48
tak tak. myslim ze nejedno srdce herniho fandy hitmana zaboli...

Chates - 23.01.08 - 18:49
Paradoxně je z těchto filmů nejhorší? Bourne je jedna z nejlepsich akci vubec. Ta poslední věta s Istambulem, to si děláš legraci?

Jinak souhlasím, ten film je hodně špatnej.

Hannes - 23.01.08 - 19:23
Chates: cti poradne :)

Chur - email - 23.01.08 - 22:47
Ja radim filmy do dvou kategorii. Jelikoz se zasadne divam na nove kousky pred spanim je tu kategorie filmu kdy po 10 minutach usnu a kategorie filmu na ktery cumim az do casneho rana. Musim rict ze Hitman me udrzel na zivu az po bitku v hotelu. Bohuzel dal jsem nebyl schopen odolavat tomuto kousku nepovedene slataniny a radoby akce :) a upadl jsem do sladke drimoty usteren tohoto pokusu o zpracovani tvrdaka s kerkou na krku :).

Líboš - 25.01.08 - 10:47
Higher Traffic Plugin - ty podvodníku :)

Hannes - 25.01.08 - 11:17
ale funguje! :))

ble - 06.11.08 - 19:59
hovnoPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

Higher Traffic Plugin :)
Nové filmy: Hitman (2007) download
Nové filmy: Hitman (2007) torrent
Nové filmy: Hitman (2007) rapidshare
Nové filmy: Hitman (2007) ke stažení
Nové filmy: Hitman (2007) titulky

:: Zpět
eXTReMe Tracker