CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
21.01.2008 | 18:36 | kategorie: Osobní | Hannes | trvalý odkaz

JBL On Tour - Das letzte Geschenk aus Deutschland

Pravděpodobně opravdu posledním vánočním dárkem, který jsem dostal, je další zásilka z německého Amazonu. Přenosné reproduktory JBL On Tour jsou parádním stylovým a hlavně užitečným doplňkem na cesty. Sympatická krabička černého vzezření vypadá na první pohled jako luxusní pouzdro na pera, po odsunutí vrchní víka je však jasné, že se jedná o reproduktory.


Ty jsou poháněny buď klasickým síťovým napájením nebo čtyřmi baterkami. Já budu rozhodně preferovat první volbu, ale pokud člověk jede někam kde není proud, může se hodit i druhá možnost. V balení jsou dále dodávány tři kabely pro spojení se zdrojem zvuku - tím může být téměř cokoliv, protože máte na výběr ze dvou jacků a USB kabelu.


Jelikož je na obalu deklarována optimalizace pro mobilní telefony Motorola a já shodou okolností právě tuhle značku mám, zkusil jsem celou věc hned zapojit. Všechno šlo opravdu hladce, mobil se automaticky přepnul do přehrávacího modu a během několika vteřin už z reproduktorů pulzovala hudba ve výtečné zvukové kvalitě s velice slušnými basy, vezmeme-li v úvahu velikost celé této hračky.


Ani propojení s mp3 přehrávačem nebylo problémem. Ovládání je opravdu jednoduché, v zásadě se jedná pouze o nastavení hlasitosti dvěma tlačítky vedle reproduktorů. JBL dodává k výrobku i kvalitní látkové pouzdro proti poškrábání, takže se člověk nemusí bát reproduktory někam vzít.


V ČR se tento výrobek prodává přibližně za 2500 Kč, což se může zdát celkem dost. Člověk si zde holt musí trochu připlatit za vzhled a kvalitní provedení reproduktorů. Pokud již sháníte motivaci na příští Vánoce, určitě mohu tento výrobek jako originální dárek doporučit.

Komentáře

Revealman - 22.01.08 - 16:30
Vybral sis je, protože se ti papírově líbily ,nebo máš porovnání s konkurenčními výrobky a tohle je nejlepší (v dané cenové relaci)? Časem si chci něco podobného koupit k iPodu a tohle se mi docela líbí.

Hannes - 22.01.08 - 17:38
ja si nic moc nevybiral, byl to darek :) cetl jsem ale pred tim nez jsem reporduktory dostal nekolik velice pozitivnich recenzi a na amazonu to taky hodne chvalili, takze spatna volba to urcite nebude...Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker