CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 5
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
15.12.2007 | 15:21 | kategorie: Filmy | Hannes | trvalý odkaz

Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid)

The Heartbreak KidBen Stiller se pomalu propadá od špatných filmů k těm ještě horším a jeho zatím poslední vystoupení v romantické komedii "Těsně vedle" (v originále The Heartbreak Kid) už je poměrně zoufalé. Tenhle film kromě několika poměrně vtipných scén nemá moc co nabídnout - jedná se o klasicky trapný pokus o jednoduchý humor, který funguje tak v jednom případě z deseti. Zbytečně dlouhý příběh by se dal zkrátit možná i na polovinu a herecké výkony by také zasloužili o třídu vyšší úroveň - to ale s převážně seriálovými herci a omezeným rozpočtem asi nebylo možné. Vyloženě mi nesedla postava Stillerova otce, kterou naprosto nepřirozeně hraje jeho skutečný otec Jerry Stiller. Celkově je to tedy dlouhosáhlý pokus o srandu, který sice není úplně špatný, ale doporučit se také moc nedá. 4.5/10


Komedie / Romantický / Drama 
USA, 2007, 115 min


Režie: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Hrají: Ben Stiller, Michelle Monaghan, Jerry Stiller, Malin Akerman, Ali Hillis, Leslie Easterbrook, Kathy Lamkin


Až na svatební cestě Eddie zjistil, že našel tu pravou. Dotyčná dáma ale bohužel nebyla jeho novomanželka. Bratři Bobby a Peter Farrellyové, mistři svérázného humoru, který nerespektuje žádná tabu, stvořili další originální komedii plnou omylů - Těsně vedle.

Eddiemu (Ben Stiller) je čtyřicet a už pěkných pár let odolává atakům vlastního otce a nejlepšího kámoše, kteří ho usilovně tlačí do ženění. Ne že by Eddie neměl dostatek příležitostí, jenže každá z jeho dosavadních známostí měla nějakou "zásadní" chybu. Vzhledem k tomu, že i on začíná pociťovat, že mu ujíždí vlak, zapomene na ostražitost a svůj nejnovější objev, blonďatou ekoložku Lilu (Malin Akerman), požádá o ruku, aniž si ji oťuká a najde nějaké ty vady na kráse. Skutečnost, že jich má jeho manželka víc, než by bylo zdrávo, bohužel odhalí až na svatební cestě do mexického letoviska, kde se romanticky založená kamarádka do deště promění v nesnesitelnou kreaturu, která mluví jako dlaždič, zbožňuje extrémní sexuální polohy a navíc má velmi temnou minulost. Neštěstí nechodí nikdy samo a v tomto případě ho doprovází krásná Miranda (Michelle Monaghan), která disponuje vším, po čem Eddie ve vztahu touží, a navíc je nezadaná.


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

Higher Traffic Plugin :)
Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid) download
Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid) torrent
Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid) rapidshare
Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid) ke stažení
Nové filmy: Těsně vedle (The Heartbreak Kid) titulky

:: Zpět
eXTReMe Tracker