CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
06.12.2007 | 12:36 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Noisebrothers jako MTV

Do České republika pomalu doráží fenomén, který na YouTube žije již roky - vlastní, originální videa, která autoři natáčejí nejčastěji jako video blogy. V zahraničí již tento trend stál za vznikem nejedné mediální hvězdy a ti nejtalentovanější si nyní užívají velice zajímavé peníze za spolupráci s televizními stanicemi nebo reklamními partnery. Asi jedinou a zdaleka nejoriginálnější dvojicí českého internetu je v tomto ohledu duo Noisebrothers, dva kamarádi očividně z lépe situovaných rodin. Přestože jejich první video výtvory byly opravdu trapné a nezajímavé, postupem času se značně vypracovali a několik posledních kousků srší nápadem a dobrým vtipem. Zatím poslední přídavek má název MTV Noisebrothers a jeden z představitelů, Janek Rubeš, se v něm vydává za reportéra MTV, který se dostane na jakousi party, kde prohodí pár slov s několika "celebritami". Netuším, jak se jim povedlo přesvědčit ochranku a všechny ostatní, že se opravdu jedná o MTV, ale sranda je to parádní. Vtipné je také to, jak všechny ony "stars" pod vidinou mezinárodní slávy najednou vyrostly o několik stupňů výš a český národ je pro ně znenadání jakýsi póvl...


Komentáře

Paul - 06.12.07 - 13:50
Tak to je nářez! díky za tip ;).

Janek - email - 06.12.07 - 13:51
Co to znamena, ze jsme z lepe situovanych rodin??

Jirka - email - 06.12.07 - 19:37
To asi ty videa s Audi TT :)

iLook - 06.12.07 - 20:14
Janek: vysvetlis jak ses tam dostal? Kdo te tam dohodil? Lidi ze streamu? Protoze to ze ste se prevliky za typky z mtv a sezrali vam to - ja teda nezeru :).

fejma - 06.12.07 - 20:23
lool náchodskej beránek, tam není vůbec problém se dostat :-D na plesy se tam třeba leze kotelnou když jsou známí :-D jinak pozor, žádný špinavý hajzlíky tam nejsou, to bych považoval za jediný mínus tohodle videa, a ta hanychový, jak mluví to bych umřel smíchy :-D

Hannes - 06.12.07 - 20:38
Janek: ano, to Audi bylo jedno z duvodu proc jsem to napsal :) jinak dobra prace.

Janek - email - 22.12.07 - 14:08
Audi je kamarada Joeyho :-) kdyz se mi rozbije favorit tak mi ho pujci... ale jinak ano sezrali nam to... zavolali jsme tam a rekli, ze jsme z MTV, ale tady uz si tenhle muj koment nikdo neprecte co... hmm no nic... happy hanuka!

Hannes @ NTB - 22.12.07 - 16:06
ale precte :) jinak druhej sestrih taky slusnej..

dahl - email - 25.12.07 - 01:20
a jinak btw hodne slusna english Janku...nejak si nedokazu predstavit, ze ses naucil takhle v CR. Ale v 19ti letech, uzasny, obdivuju :-)
cusPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker