CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog | Slevové kódy
online čtenářů: 23
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
27.11.2007 | 15:47 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Seznam Email má opět problémy

Mít dneska email na Seznamu je opravdové utrpení. Já jsem již před několika lety přešel na Gmail respektive na vlastní mailovou schránku na doméně czhannes.com, u Seznamu ale mám stále pár účtů. Využívám je hlavně k registraci do různých diskuzních fór a na další potenciálně neseriózní aplikace, kde hrozí nebezpečí zavalení spamem. To se ale děje tak jako tak, protože antispamové filtry na Seznamu jsou úplně bezradné a zachytí asi tak jeden mail z 20. O problémech s odesíláním a přijímáním ani nemluvím, často musíte čekat dlouhé minuty i hodiny, než se mail odešle či dorazí.

titulek hlásá 1 nový mail


tady ale nic nového nehledejte...


Co mě ale dostalo dneska je trošku jiná chybička: v Mirandě mám nainstalovaný plugin YAMN, který v pravidelných intervalech kontroluje váš mailbox a v případě nové zprávy zobrazí stručnou zprávu s odesilatelem a předmětem nově doručeného mailu. Před chvilkou se mi přesně toto stalo, a jelikož se jednalo o jakousi aktivaci účtu, chtěl jsem to ihned provést. Po zalogování do webového rozhraní Seznamáckého emailu mě ale čekalo menší překvapení: nejenže zde nový email vůbec nebyl vidět, navíc ale chybělo několik dalších zpráv, které jsem obdržel dříve. Prostě se vypařily, přestože jsem je zcela určitě nesmazal. Celá věc je o to zvláštnější, že titulek stránky hlásil onu jednu novou zprávu, složka Doručené pak už ale nic takového neukazovala. Asi nadešel správný čas zrušit maily u Seznamu úplně...

Komentáře

vsn - 27.11.07 - 17:08
máš to rozbitý :o)

Hannes - 27.11.07 - 18:08
ja ne, to ivo :)

Vojta - 27.11.07 - 18:11
No, já se ještě lidém, co mají email na seznamu divím. Já osobně mám dva maily, na Centrum.cz (pro ty super cool spamíííčky se zvířatky :D :D ) a další na Gmail.com, kde mám prostor pro ty nejdůležitější maily. Centrum za asi tak 10 let měl tři výpadky, co jsem zaznamenal, a u gmailu ani jeden.

vsn - 27.11.07 - 19:37
ale nee, urcite ty :)) je to funguje ... (akorat porad nevim k cemu se ten ýmejl pouzíva ... :'( a co v nem znamena spam - to se musi nekde dokoupit??? )

Scrand - 28.11.07 - 16:12
No taky seznamackej mail používám na ty spamerský stránky a na zbytečný registrace. Ale kolikrat se mi stane, že v titulku okna mam napsáno třeba že 10 novejch mailů - v doručenejch sice nejsou, ale sou to ty maily, co nově přišli i do spamu! Jinak na důležitější věci používám taky Gmail. BTW: už se mi ho povedlo "implementovat" i pod vlastní doménu :)

Honza - email - 24.01.08 - 11:30
Mohu jen potvrdit - odeslané e-maily se ztrácejí a pošta posílaná do konference se vrací s tím, že příjemce neověřil adresu odesílatele. Chybí tam MX záznam. Navíc e-maily chodí s velkým spožděním....Několikrát jsem psal na podporu - vždy jed odpověď automatu, že je moje žádost zaregistrovaná. Dnes jsem osobně volal na podporu telefonicky - prý o tom vědí a že dt do konce měsíce spraví :-)
Po tomhle telefonátu už mám jistotu, že seznam NE. A varuji i ostatní. Doporučuji se seznamu vyhnout velkým obloukem. Stále nějaké problémy se schránkou za to opravdu nestojí!!!

Pepawo - 16.02.08 - 11:35
Rovněž potvrzuji - řešil jsem to obdobně, Gmail mám jako základní a firemní maily si tam nechávám přeposílat, Seznam mám jenom pro registrace. I to je ale naprd, zpoždění došlých mailů je obludné - třeba i den či dva. A další překvapení mě přychystali na placeném email.cz - vypnuli mně všechny nastavené filtry, takže mně nešlo ani přeposílání - FUJ!

Maxx - 17.03.08 - 11:57
Musim vsem dat za pravdu email na seznamu je o nervy.Za poslednich 5 dni jsem se nekolikrat pokousel poslat email a stale to hlasi interni chyba systemu.Je mi z toho spatne.....jdu jinamPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker