CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
16.11.2007 | 20:04 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Nový vyhledávač 1188 - k čemu?

Epizodu z nepovedené venezuelské telenovely připomíná dnešní spuštění portálu 1188.cz. Absolutně netuším, co Telefonica O2 od tohoto projektu očekává. Trh s vyhledávači u nás je již značně rozebraný a tento paskvil jenom těžko bude hledat cestu ke svým uživatelům. Za technickým provedením stojí kolegové z Jyxa, které ale stejně téměř nikdo nepoužívá. Výsledky vyhledávání v 1188 jsou pak špatným vtipem, ať už po stránce přehlednosti nebo použitelnosti. V době, kdy naprostá většina českých uživatelů internetu používá Seznam a Google mi přijde zcela zbytečné rozjíždět podobný projekt, který přes nepochybně masívní mediální masáž nemá šanci na úspěch. Vzhledem k tomu, že na webu není ani žádné propojení s produkty O2, nemám tušení k čemu by to mělo být dobré. Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Komentáře

buzik - 19.11.07 - 00:08
a co treba jako doplnek k lince 1188 a jako jeji marketingova podpora?
Co treba jako podpora pro vytvoreni dalsi kontaktni databaze pouzitelne pro 1188 (ze zkusenosti jeste s Pegas asistentem vim, ze databaze jsou pro sluzbu tohoto typu zasadni veci) a jakekoliv zvyseni povedomi o takove sluzbe docela zlepsuje pocet volani.

To ze 1188 neni spojeno s produkty O2 zcela zamerne, podle me by na tu linku zavolalo mnohem mene lidi, kdyby mela ve jmenu O2.
Takhle to bezny uzivatel vnima jako neco samostatneho a zavola casteji.

Roland - email - 20.11.07 - 12:27
No a co takhle proste preliti a prelevani penez z firemni pokladny do projektu, kde ma nekdo jiny "spoluucast"? To by jako duvod melo stacit, ne? :) Takovych projetu je okolo habadej, staci se jen divat a nepredpokladat u vseho nejaky "opravdovy" ucel ...Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker