CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
29.10.2007 | 22:10 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

64 důležitých odpovědí pro přijímací pohovor

Ti z vás, kteří si v životě prošli nějakým tím přijímacím řízení, asi byli nejednou zaskočeni právě přijímacím pohovorem. Tato část celého procesu je vedle různých testů a oslňujícího životopisu či reputace (v takovém případě pravděpodobně nebudete nuceni obcházet nudná přijímací řízení) asi nejdůležitějším ukazatelem, ať už pro zaměstnance, nebo osobu zodpovědnou za tuto činnost v pracovní agentuře. Celý rozhovor se často skládá z desítek na první pohled banálních otázek, ale ve skutečnosti o vás tazatel zjišťuje díky vaším odpovědím mnohem více.

Taková základní otázka, která vás může potkat na nějakých osmdesáti procentech těchto interview je variantou oblíbeného "Povězte mi něco o sobě" - odpověď na ní je pro nepřipraveného člověka poměrně komplikovaná. Abyste byli při snaze najít nějaké další uplatnění (což je činnost, kterou mnoho studentů mého věku právě teď prochází) dostatečně připraveni, vřele doporučuji přečíst tento výborný anglický článek o 64 odpovědích, které potřebujete znát před vaším prvním pohovorem. Po jeho přečtení hned budete vědět, jak nejlépe reagovat a čím na vašeho budoucího zaměstnavatele zapůsobit. Velice užitečné.

Komentáře

Marek - email - 29.10.07 - 23:28
Český překlad by nebyl?

Hannes - 29.10.07 - 23:34
to bohuzel asi ne, jedine zagooglovat neco podobnyho v cestine, spoleham na dokonalou znalost anglictiny ctenaru tohoto webu :)

Petra - 12.05.09 - 12:59
Dobrý den nemohl byste mi prosím Vás poslat tento článek na mail? nejde mi to otevřít.předem moc Děkuji (Quicky16@seznam.cz)

Hannes - 12.05.09 - 18:26
bohuzel to asi nepujde, vypada to ze server na kterem byl clanek umisten jiz nefunguje :(Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker