CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
18.08.2007 | 20:28 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Sparta.... Praha!

Po letech jsem se opět odhodlal a vyrazil na utkání české fotbalové ligy. Naposledy jsem byl na Spartě před pár lety, když tým ve svém kádru přivítal Poborského - to byl začátek sezóny a stadion byl téměř vyprodaný. Dnešní match proti Zlínu byl poněkud slabší kafe - něco málo přes 6 tisíc lidí a fotbal na úrovni vesnické župy. Přestože se vedení Sparty velice dobře stará o pohodlí svých návštěvníků, pořádá různé soutěže, nabízí levné vstupné, zřídilo tribunu pro rodinu s dětmi, o přestávce si můžete zahrát na PlayStationech nebo fotbálek zadarmo, pořád to jaksi není ono. Tím hlavním problémem je kvalita českého fotbalu - zvlášť první poločas byl vyloženě utrpením, kdy polovina hráčů na hřišti vyklusávala a hrála jako na tréninku. Poněkud zaujatě rozhodující sudí také na kvalitě nepřidal, a tak člověk musel hledat zábavu jinde: kromě několik světlic a dýmovnic ve Sparťanském kotli jsem se asi nejvíce bavil při poslouchání zaručeně profesionálních rad pupkatých fandů, kteří téměř neustále pořvávali na hráče "jak na to". Fotbalové fandění jsem si tak na pár let dopředu zase vybral a příště zůstanu radši u hokeje, kde je mnohem lepší atmosféra a člověk si tak nějak víc zařve...

Komentáře

Ondřej - 19.08.07 - 13:18
To, že Sparta nabízí levné vstupné, jsi zjistil kde? Vždyť i pitomá generálka s Hansou Rostock byla za 150,-, a to byl jen přátelák. Kromě toho někteří lidi, ať už z kotle nebo z tribuny naproti hlavní, by určitě vymysleli něco daleko lepšího, než to, co předvádí pan Bílek.

Hannes - 19.08.07 - 13:28
vcera byly listky za 49,- a myslim ze podobny trend bude pokracovat pro vsechny ligove zapasy.

Quanti - 19.08.07 - 18:39
liga neni draha... ja zas nikdy nebyla na hokeji - nejak me nebavi :) a obecne se skoro radsi divam v TV... to, zes mel extremni smulu na zapas, je jinej problem ;)

Hannes - 19.08.07 - 22:26
jo, kdyz neni na stadionu atmosfera tak je ta televize pomalu lepsi - clovek se tam aspon muze vicekrat podivat na goly :)

Ondřej - 19.08.07 - 22:28
2 Quanti: Liga neni drahá leda někde na vidlákově, kde si na zápas vezmeš 50,- a ještě ti zbyde na párek ;) Jít na Spartu a chtít si sednout na nějakym normálnim místě = musíš mít sebou min. kilo.

2 Hannes: A kdes prosimtě seděl?

Hannes - 19.08.07 - 23:59
Ondrej: na hlavni tribune. podivej se na web sparty, bylo tam o tom info, skoro vsechny lupeny za 49.

Krůšo - email - 21.08.07 - 21:23
Zkus zajít na Bohemku tam je atmosféra úžasná každý zápas, fotbal je trochu bída, ale aspoň se snaží celý zápasPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker