CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 6
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
07.08.2007 | 01:55 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

Kam dál?

Moje prázdniny jsou tak nějak za půlkou a já už pomalu nevím, co dělat. Zvláštní to situace, která asi netrápí žádného středoškoláka. Vejška je ale něco trošku jiného, pokud si to umíte zařídit tak máte prázdniny vlastně celý rok kromě zkouškového, s tím, že o skutečných letních prázdninách navíc nemusíte 4 měsíce chodit do školy (někteří tam nechodí ani normálně). Do začátku školy mi tak zbývají ještě téměř dva měsíce volna a já hledám inspiraci, co podniknout.

Táhne mě to tradičně za hranice. Rád cestuji a léto je asi nejideálnější čas pro rozšíření vašich zeměpisných obzorů. Otázkou zůstává kam. Nechce se mi jezdit autobusem na druhý konec Evropy, takže bych upřednostnil spíše nějakou linku nízkonákladových aerolinií. Evropu jsem projel téměř celou s vyjímku Skandinávie - tam jsem chtěl podniknout nějaký poznávací zájezd, ale opět jsem narazil na to, že jsem prostě nic nenašel. Zájezdu je sice celkem dost, ale jsou buď vyprodané, kompletně bez jídla nebo mají naopak málo zájemců a tak se to ruší.

Krásných míst je ale v Evropě spousta a kromě většiny hlavních měst mě toho také ještě hodně zbývá. Uvažoval jsem i o známých Eurovíkendech, ve kterých je vedle letenky ještě ubytování v hotelu - ale jet na 2 noci se mi zdá trochu málo. Napadlo mě ještě vyrazit prostě někam víceméně na slepo, ale na to je vhodné mít alespoň jednoho nebo dva podobně nadšené blázny, a to jsem zatím také nenašel. Zařídit přespání v nějakém hostelu nebo přes Hospitalityclub už není takový problém. Napadl mě také nějaký delší pobyt, klidně i znova za velkou louží, ale není konkrétní myšlenka - těžko můžete jet na měsíc do Ameriky "jen tak" na blind, a do jazykové školy už se mi znova dvakrát nechce. Jestli máte nějaký nápad, myšlenku nebo návrh, který jste třeba vždycky chtěli zrealizovat ale nikdy na to nedošlo, velice rád takové doporučení uvítám, ať už je to obecně možnost pobytu nebo konkrétní zajímavé místo.

Komentáře

vsn - 07.08.07 - 13:02
neboj, taky nemam co delat :D a chodim na stredni :)

Efendri - 07.08.07 - 19:37
Doporučuji navštívit Petrohrad! Fakt nářez. Kdo tam nebyl, nevěří, ale kdo byl ten mi dá za pravdu. Jel jsem tam kvůli ruštině, ale i s angličtinou se v pohodě domluvíš.

Petr - 07.08.07 - 20:27
Rozhodne vychod, a nejlepe Cernobyl ;) Je tam opravdu zajimave. Katastrofa na kazdem kroku, nicmene nadherna a po 20 letech vybydleni, zajimava priroradPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker