CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 5
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
24.07.2007 | 19:26 | kategorie: Novinky | Hannes | trvalý odkaz

Nové filmy: Cashback (2006)

Cashback je dalším z filmů, ke kterým přijdete bez jakýchkoliv očekávání nebo informací o ději a pak pouze odcházíte nadšeni a příjemně překvapeni výsledkem. Debutující režisér Sean Ellis rozšířil svůj dvacetiminutový krátký klip se stejným názvem, který natočil před dvěma lety a vydal ho jako plnohodnotný film. Cashback je nezávislý, nízkorozpočtový snímek, ale jeho myšlenka hravě předčí akční blockbustery se stamilionovými rozpočty. Děj filmu bych zařadil tak trochu do stejného koše jako Rules of Attraction, ovšem tady jde tak trochu o něco jiného. Hlavní postava, Ben, je fascinován krásou ženského těla.


To se film snaží možná až příliš vehementně ilustrovát několikanásobnými nudistickými scénami, které jsou však poněkud nepřirozené, protože vždy můžete vidět pouze dokonalé tělo jakési modelky. Představa pěti krásných dvacítek v jedné uličce supermarketu uprostřed noci je poněkud nereálná, ale k nastínění děje velice efektivní. Těžko říct co by ale po zhlédnutí filmu řekli některé slečny. Benova schopnost zastavovat čas přináší tvůrcům celou řadu zajímavých scén a velice originálních záběrů, které vrcholí závěrečnou scénou. Film obsahuje několik vyloženě béčkových a trapných scén, ale ty kvalitní a inteligentní jasně převažují a z filmu Cashback se tak stává nečekané překvapení nemalých kvalit. 7.5/10.


Komedie / Drama / Romantický 

Velká Británie, 2006, 102 min


Hrají: Sean Biggerstaff, Emilia Fox, Shaun Evans, Michelle Ryan, Michael Dixon 


Komentáře

martina - email - 30.08.07 - 17:39
Zajimavy film, stoji urcite za skouknuti!!!!

lut - 10.10.07 - 19:15
I když slaďáky moc nemusím (nebo takové ty romantické a jim podobné filmy), tento film se mi vážně líbil. Skvělá kamera, herecké výkony nejsou taky špatné no a k tomu všemu krásná Emilia Fox :-)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker