CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
08.04.2007 | 18:46 | kategorie: Novinky | Hannes | trvalý odkaz

Lord of the Rings Online v provozu a zadarmo

Příjemná zpráva přišla od vývojářů ze studia Turbine, kteří stojí za titulem The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Toto očekávané MMORPG je nyní oficiálně dostupné ve veřejném betatestu, který je otevřený pro všechny zájemce. Každý si tak může po stažení herního klienta zadarmo vyzkoušet online svět Pána Prstenů, který je podle mého prvního pozorování snad až příliš podobný světu World of Warcraft. Na druhou stranu WoW je extrémně úspěšná hra, tak proč se nevydat cestou lehkého napodobení fungujícího modelu.


 


Hráči mohou LOTR Online hrát zdarma až do 24.dubna, kdy bude spuštěn ostrý provoz. Stažení klienta zůstane i do budoucna zadarmo a platit se bude pouze měsíční poplatek 14.99 dolaru. Hráči, kteří si hru předobjednali v retail balení budou mít ještě další možnosti: buď platit měsíčně $9.99 nebo uhradit poněkud neobvyklý lifetime poplatek $199.99, za který dostanou časově neomezený přístup do online světa Lord of the Rings. Těžko říct jak se hra u nás uchytí, v Americe asi nebude pro většinou zájemců placení měsíčního tarifu problém, tady už to asi dost lidí odradí.


Komentáře

Apl - 09.04.07 - 23:50
Zkoumal jsem to dost a zjistil jsem jen to, že ta open beta neni pro Evropu :/

kusok - 18.04.07 - 18:50
ale prd....ja si to stahnul pres emule....a je to supr sice muzes hrat jenom za americkej server ale de to!!Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker