CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 1
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
31.01.2007 | 18:38 | kategorie: Novinky | Hannes | trvalý odkaz

Dvojnásobný datový limit u UPC: konečně!

Tak jsme se konečně dočkali - UPC se rozhodlo zpříjemnit prostředek týdne všem svým zákazníkům zdvojnásobením datových limitů od 1.února. Ceny zůstávají beze změny a internet od UPC se tak konečně stává rovnocenným soupeřem všech neomezených ADSL připojení. O zvýšení datových limitů se spekulovalo již poměrně dlouho, ale žádné změny se neděly, rychlost připojení je přitom již dostatečná a já nevidím jediný důvod proč ji zvyšovat. Upřímně jsem již zvažoval přechod k Českým radiokomunikacím nebo jinému ISP, který by mi za nižší cenu nabídl neomezené připojení o stejné rychlosti. Oněch 30 GB za měsíc je přeci jenom pro 3 počítače již poměrně málo. Změny doporučeného objemu dat se prozatím netýkají internetových služeb společnosti Karneval, nového člena skupiny UPC v České republice. Zůstávají i rychlosti, na které je degradováno připojení po překročení tohoto doporučeného objemu dat, a to 64 kilobitů v obou směrech.
Komentáře

Luk - 01.02.07 - 00:50
No hlavně aby se nepředali, líbí se mě jak pěkně na sebe trh působí, zvedne limity O2, zvedne limity UPC, jenom škoda že to nedělají častěji.
Nikde jsem nanašel žádné ofiko stanovisko co se bude dít s Karnevalem. UCP ho koupila a zatím je klid po pěšině :) .

Jak jsi vlastně spokojený s telefonováním přes UPC ?

Luk - 01.02.07 - 00:52
PS : reklama od Itek.cz je mnohem lepší než AS, textový odkazy se musí číst a obrázek je jednodušší a občas se tam ukáže i něco zajímavýho.

Hannes - 01.02.07 - 01:28
telefonovani pres UPC je des a bida. v prvnim mesici to vic nejelo nez jelo, ted uz se to teda trosku ustalilo, ale porad se mi obcas ozve nekdo ze se nemohl dovolat, pritom to tady je porad zapnuty. stejne uz ale ted vsichni maji mobily takze je to celkem jedno - ale ze bych to mohl nejak doporucit to se moc rict neda.

Slimák - 18.02.11 - 12:04
VAROVÁNÍ - varuji všechny budoucí uživatele UPC, nenechávejte platby přes SIPO, budete se divit, co všechno vám naúčtují v rámci smlouvy a hlavně v rámci jejich ceníku!!! Pouze trvalý příkaz k platbě, o kterém rozhodujete vy!!!Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker