CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 5
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
13.12.2006 | 11:14 | kategorie: Patche | Hannes | trvalý odkaz

Nové patche: Warhammer, Dark Messiah a Rainbow Six Vegas

První nový patch který se objevil během včerejška nebo této noci se týká povedené akce Rainbow Six Vegas od Ubisoftu. Tuhle taktickou antiteroristickou gamesku asi není třeba moc představovat, koncept Rainbox Six už je podle mě dostatečně známý a jedná se o velice kvalitní kousek. První patch 1.01 (33 MB) přidává podporu ovládání pro XboX 360, zlepšuje funkce multiplayeru a tradičně také ošetřuje řadu menších bugů.


 


Další patch tentokrát pro ve verzi 1.02 vyšel pro Dark Messiah of Might & Magic, což je také velice povedené RPG stavějící na legendě tohoto žánru, série Might and Magic. Patch přidává například novou obtížnost Hardcore (podle prvních ohlasů je opravd hardcore :)), opravuje mnoho chyb s grafickými karty GeForce FX, vyrovnává úroveň nepřátel (včetně finálního bosse) a některých NPC a celkově hru opravuje o několik závažných crash bugů. Pokud Dark Messiah hrajete, rozhodně doporučuji tuto aktualizaci nainstalovat (19 MB): 3DGamers, FileFront, nebo třeba VGPro.


 


Poslední update je trošku masivnější, 306 MB na jeden patch už je docela solidní nálož. Warhammer: Mark of Chaos za to ale celkem stojí, tahle středovéká  3D strategie si hlavně v zahraničí v souvislosti se stejnojmennou deskovou hrou získala neuvěřitelnou popularitu. Changelog obsahuje zlepšení hlavně pro multiplayer, vylepšenou podporu replayů, multiplayerových map, nebo třeba nastavení zvukového výstupu. Stahovat můžete z 3DGamers, FileFront, FilePlanet, FileShack, GH, nebo webu PatchesScroll.


 


Komentáře

Robin - email - 14.12.06 - 19:05
Ten dark mesiah of might and magic je fakt dost božíPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker