CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
03.11.2006 | 13:29 | kategorie: Novinky | Hannes | trvalý odkaz

Nové plány Electronic Arts - The Sims 3

Na webu pro investory do společnosti EA - Electronic Arts - se včera objevilo několik zajímavých novinek o budoucnosti této megafirmy, které byly oznámeny během cca hodinové konference EA. Tak předně se jedná o odložení velice nadějné akce Crysis až do dalšího fiskálního období, které začíná 1.dubna 2007. Nádherné screenshoty z Crysisu tak asi nebyly tak úplně skutečné, ale spíše se jednalo o nějaký render. Uvidíme, kam to vývojáři dotáhnou, potenciál je obrovský.


 


Další novinkou je oznámení The Sims 3. Kdo by to byl čekal. Celosvětově asi nejprodávajší hra je prostě zlatým dolem, se všemi svými datadisky a hordou fanoušků se jedná o velice lukrativní business, tak proč toho nevyužít. Na The Sims 3 máme ale ještě celkem čas - hra by měla být vydána až někdy na jaře roku 2008, možná ještě později. Mezitím se ale určitě dočkáme ještě pěkné spousty datadisků, takže to čekání nebude až tak dlouhé.


Hodinový záznam z konference EA přinesl také plány na další zajímavé tituly: EA získali práva na vytvoření hry na motivy The Simpsons (vzpomínáte na skvělé The Simpsons vydané někdy před 10 lety?). Další hry jsou zastoupeny například titulem Road Rush, což by měly být drsné závody na motorkách. Na závěr se chystá také další pokračování taktéž oblíbené budovatelské strategie Sim City od Maxisu, které se pravděpodobně objeví také na konzolovém Nintendo Wii...


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker