CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
01.09.2006 | 15:54 | kategorie: Novinky | Hannes | trvalý odkaz

Z Českého Telecomu je definitivě Telefonica O2

Dnešní den byl stanoven jako definitivní datum přechodu značek Eurotel a Český Telecom na Telefonica O2. Majitelé mobilních telefonů od Eurotelu zaregistrovali změnu názvu na displeji jejich telefonního přístroje, já jsem tuhle změnu zaregistroval ráno, když jsem vyndaval Mladou frontu z poštovního kaslíku - celé vydání bylo zabaleno v čtyřstránkovém propagačním letáku právě na O2. Taková reklama stojí pěkných pár milionů, což jenom dokazuje, jak je důlěžité informovat veřejnost o nové značce. Eurotel byl totiž stejně jako ČT hluboce vryt do pamětí českých občanů a asi chvíli potrvá, než si zvyknou na novou značku.


Telefonika chystá i méně tradiční způsoby propagace, jako O2 anděly, kteří budou ve větších městech rozdávat drobné dárky. Změna názvu ovšem zatím nepřinese žádné velké tarifní změny, chystá se sice pár novinek, ale to jsou zatím jen hrubé nástiny budoucího portfolia největšího českého operátora. Zajímavé je situace kolem internetových domén, kdy jsou všechny adresy s o2 a různými variacemi této URL již zabrány cizími firmami. Po vleklých problémech s načítáním nového webu tak adresa eurotel.cz nyní přesměrovává na novou homepage cz.o2.com. Nový televizní balík O2TV je zatím také spíše v hlavách manažerů a popravdě mi nepřijde ani až tak atraktivní. Pokud si chcete přečíst více o novinkách, které nám první září a sloučení dvou poskytovatelů telefonních služeb přineslo, doporučuji článek na Lupě. Já zatím zůstánu spokojený se svým tarifem Odepiš u Oskara. Tedy vlastně u Vodafonu.


Komentáře

Jiří Macich ml. - email - 01.09.06 - 17:50
Značky Český Telecom a Eurotel nahrazuje pouze O2 (nikoliv Telefónica O2). Společnosti Český Telecom a Eurotel nahrazuje Telefónica O2 Czech republic.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker