CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 2
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
30.04.2004 | 15:28 | kategorie: Patche | Hannes | trvalý odkaz

Nové patche

Během dneška vyšlo celkem dost nových patchů, všechny je shrnu v jedné zprávě.


War Times 1.02 - real time strategie War Times z druhé světové války. Patch pro demoverzi toho opravuje celkem dost, starší uložené pozice nejsou s novou verzí kompatibilní. Changelog - download (velikost 1 MB).


Starcraft 1.11 - další patch od Blizzardu pro stále ještě poměrně populární strategii Starcraft. Changelog - download.


Beyond Divinity 1.32 - patch pouze pro anglickou verzi Beyond Divinity, což je původem německé RPG. Velikost patche je 24 MB - download.


Counter-Strike Condition Zero 1.1 - nový patch pro Condition Zero ke stažení skrz známý systém Steam. V patchi byly například přidány lepší modely postav a zbraní. Vylepšeny jsou také zvukové efekty. Více informací si můžete přečíst v rozhovoru nebo na Steam News.


Dead Mans Hand patch - první patch pro tuto střílečku přináší například 6 nových map pro mutliplayer a mnoho opravených chyb. Objevily se dvě verze - americká a evropská. Download (16 a 27 MB).


Sacred 1.66 - patch pro anglickou verzi RPG Sacred, o kterém se mluvilo jako o možném pokořiteli Diabla. Download (9 MB).


Knights of the Temple patch #1 - první patch pro hru Knight of the Temple od Starbreeze Studios přináší hned několik větších změn, například vylepšení ovládání. Homepage - download (31 MB).


Fair Strike CZ 1.04 - Simulátor vrtulníkových bitev Fair Strike se dočkal dalšího patche pro českou i anglickou verzi. Download (8MB) - homepage.


Raven Shield v1.56 CZ - se zdržením vychází patch pro majitele české verze střílečky Raven Shield. Ta konečně přináší možnost hrát na zahraničních multiplayerových serverech, věc na kterou si mnoho hráčů stěžovalo. Download (19 MB)


Ufff, to už by snad stačilo...


KomentářeZatím zde nejsou žádné komentářePřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker