CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog | Slevové kódy
online čtenářů: 18
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11854
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
22.11.2005 | 16:21 | kategorie: Screenshoty | Hannes | trvalý odkaz

Nové screenshoty - Dungeons & Dragons Online

Množství nových, pouze multiplayerových RPG, skrývajících se pod hroznou zkratkou MMORPG se stále zvyšuje. Jako další nadějný projekt vypadá fantasy hra Dungeons & Dragons Online od studia Turbine, na motivy Dračího doupěte, které se stále těší celosvětové oblíbenosti. Boje neohroženého hrdiny proti všem těm obludám a zákeřným nestvůrám dává autorům obrovské kreativní možnosti, protože hra samotná není téměř ničím limitována. Uvidíme jak na D&D autoři zapracují, mohl by to být celkem zdatný konkurent pro World of Warcraft.více screenshotů 


Komentáře

redsnake - 23.11.05 - 08:52
kouknul jsem na web a FAQ a vypadá to sice zajímavě, ale vidím tam pár věcí které podle mě můžou dost omezit zábavu - není PvP, má být asi zásadní postih za smrt, kouzla pro spellcastery se musí memorovat, nebude výroba věcí. Některé věci z toho jsou typické pro DnD ale nějak si to nedovedu dobře představit v MMORPG.

orlop - email - 14.02.06 - 22:52
Rád bych upozornil na dvě věci.
a) DnD zcela jistě není jen konkurent WoW. Je to jako porovnávat létající koště a triskový letoun.
b) to podstatnější - není to na motivy Dračího doupěte (český systém od Altaru), ale na motivy Dungeons & Dragons (d20 system od Wizards Of The Coast)

Martin - email - 02.03.06 - 02:49
Zdravim :). Tak jen reakce na Olopuv komentar.....
Zcela jiste je DDO konkurnet WOW a dokonce je i lepsi, wow me prestal bavit po 14 dnech.Hry typu mlat celej den potvory pro vyssi level a chlub se s nim uz davno neni nic pro me.
Hral jsem betu a je to dobra hra, samozrejme ma i nejake zapory ale ostatne jako kazda hra.

orlop - 16.03.09 - 16:49
Jen jsem zaregistroval po letech Martinuv komentar, a jelikoz jsem skalni fanda DDO, byl jsem jim uz v dobe psani tohoto komentare a i po letech tvrdim, ze dle meho nazoru je DDO nesrovnatelne nejlepsi MMORPG vubec, rad bych to uvedl na pravou miru ;o)

Napsal jsem vetu "DnD zcela jistě není jen konkurent WoW.", ale to, k cemu se vyjadroval Martin, by musela byt veta "DDO zcela jiste neni konkuretem WoW." Rozdil je tedy ve zkratkach "DnD" a "DDO" a ve slove "jen". Snazil jsem se rict, ze povazovat obecne svet Dungeons&Dragons (DnD, D&D) za pouhou konkurenci hry World of Warcraft je, co do rozsahu a kvality, blahove.
Co se tyce hry Dungeons&Dragons Online (DDO), stojim si presne za tim, co rekl martin - hack&slash hry uz me davno, davno nebavi a velmi me mrzi, ze DDO je prozatim jedinou - a bohuzel dnes velmi malo hranou, pres jeji nesporne, mnou vzdy prechvalene kvality - alternativou ve svete MMORPG.

kamil - 14.04.09 - 14:22
DnD je nejlepsi hra hraju to us dva roky smula ze je tam min hracu nez na WOWPřidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker